Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

SOLEOS SP. Z O.O.

50

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Pelplin

Zarządzanie swoim czasem pracy Znajomość technik sprzedaży Prezentacje handlowe

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Nasze doświadczenie rozwijamy od 2007r. – jesteśmy jedną z najdłużej działających firm na rynku OZE.

Naszą misją jest promowanie zasilania energią z natury, troszcząc się o środowisko i przyszłość kolejnych pokoleń. Systemy fotowoltaiczne to dla nas innowacyjne rozwiązanie, które dba nie tylko o domowy budżet, ale i nieodnawialne surowce Ziemi. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompletnych systemów zasilania w energię elektryczną pozyskiwaną ze słońca i wiatru.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, firmy jak również instytucje publiczne, koncerny energetyczne oraz jednostki naukowo-badawcze.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku, która specjalizuje się w wielkopowierzchniowych przestrzeniach czy magazynach.

 Każde niestandardowe zadanie stanowi dla nas wyzwanie, które z chęcią podejmujemy i realizujemy.

Dzięki temu podejściu zaufały nam takie marki jak DPD, DIVERSE, PANATTONI, LEXUS, LEWIATAN, co znacznie ułatwia pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie długotrwałych relacji.

Od 2015r. prowadzimy warsztaty dla Ośrodków Szkoleniowych akredytowanych przez Urząd Dozoru Technicznego na certyfikowanego instalatora OZE z zakresu fotowoltaiki.  Obecnie intensywnie się rozwijamy i powiększamy siły sprzedażowe aby móc zapewnić efektywną obsługę wszystkim naszym klientom.

#zasilSOLEOS jako

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Twoje główne zadania to:

  • Aktywna sprzedaż systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła dla Klientów z sektora B2B oraz B2C
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
  • Rozwijanie portfela klientów
  • Przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Zapewnienie standardu obsługi klienta
  • Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące raportowanie
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych u klienta oraz przygotowywanie dokumentacji fotograficznej

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów/usług dla Klienta indywidualnego i biznesowego - min. 2 lata
  • Doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki / energii i gazu będzie dużym atutem
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • Czynne prawo jazdy kat. B/ gotowość do pracy terenowej
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju
  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office

Gwarantujemy:

  • Pracę w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce
  • Kontrakt B2B/ UOP
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oparte na wynikach (brak górnego limitu!) podstawa 4000 pln netto + premie od sprzedaży + premie kwartalne
  • Leady sprzedażowe
  • Szkolenie techniczne w pierwszych tygodniach pracy
  • Szkolenia i możliwość rozwoju umiejętności i kompetencji z zakresu sprzedaży i fotowoltaiki
  • Realne perspektywy rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy + karta paliwowa, telefon, laptop, dron)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Stałe wsparcie merytoryczne
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Siedzibę firmy blisko plaży 😊

Brzmi interesująco? Nie czekaj!

I zajrzyj na naszą stronę po więcej informacji