Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł

Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy z językiem niemieckim NOWA

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
Nieujawniona
Samochód

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 30 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 30 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
  • 4 lokalizacje -> 10 wakatów
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł

Samochód Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

BDS Specjalista ds. rozwoju biznesu

Podstawa: 6 000 - 8 000 zł
Pensja podstawowa
6 000 - 8 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Sales Manager

StorkJet sp. z o. o.

30

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Katowice

Język angielski - poziom c1 Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań it Umiejętność przełożenia danych technicznych na komunikację biznesową

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Nudzi Cię dotychczasowa praca? Masz ochotę na nowe wyzwania? Dowiedz się jak dane z czarnych skrzynek samolotów mogą wpłynąć na redukcję emisji CO2! W StorkJet możesz zmienić otaczający Cię świat i przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza, którym oddychasz.  Główną misją StorkJet jest pomoc liniom lotniczym w redukcji zużycia paliwa i optymalizacji operacji lotniczych. Aby realizować cele wykorzystujemy dane pozyskane bezpośrednio z samolotów oraz nasze autorskie, zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji.

Dołączając do nas, stajesz się częścią zgranego zespołu ekspertów oraz otrzymujesz możliwość współpracy z największymi liniami lotniczymi na świecie.

Rozwiń swoje skrzydła w StorkJet!

Kogo szukamy:

Sales Executive

Dlaczego szukamy: ponieważ dynamicznie się rozwijamy, powiększając i tworząc nowe zespoły w firmie

Twoje zadania na stanowisku:

  • Opracowywanie i realizacja planów sprzedażowych dla kluczowych produktów firmy
  • Sprzedaż bezpośrednia - pozyskiwanie nowych klientów na międzynarodowym rynku lotniczym - od pierwszego kontaktu, do wdrożenia rozwiązania.
  • Bieżąca analiza rynku, konkurencji i potrzeb potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych (business case, oferty, cenniki, analizy)
  • Weryfikacja biznesowa analiz paliwowych
  • Opieka nad klientem, rozwijanie współpracy długofalowej
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy (głównie z zespołem analitycznym)
  • Reprezentowanie firmy na międzynarodowych eventach branżowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań z branży IT
  • Wysoko rozwinięte umiejętności techniczne, pozwalające przełożyć specyficzne dane i zagadnienia na komunikację biznesową
  • Znajomość lub/i otwartość na poznanie i zgłębienie zagadnień rynku lotniczego
  • Płynna komunikacja w języku angielskim (znajomość na poziomie C1 lub wyższym)
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność samodzielnej pracy, nastawionej na osiąganie celów
  • Swoboda pracy w MS Office
  • Gotowość do podróży służbowych, również za granicę

Co oferujemy:

  • Ogromne możliwości rozwoju – tworzymy innowacyjne rozwiązania dla światowego rynku lotniczego
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
  • Roczną premię uznaniową nagradzającą Twoje wyniki
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Dobrą lokalizację – w samym sercu Katowic
  • Wysokiej klasy sprzęt do pracy
  • Profesjonalne szkolenia rozwojowe
  • Elastyczny czas pracy

I dodatkowo:

  • Regularne, nieszablonowe eventy integracyjne
  • Nowoczesne, przestronne, w pełni wyposażone biuro
  • W pełni wyposażona kuchnia z kawą, herbatą, stacją owsiankową i tematycznymi niespodziankami
  • Nie jesteśmy korporacją i dbamy o dobrą atmosferze w biurze

Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu, wyślij swoje CV!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty lub naszej firmy, śmiało skontaktuj się z nami!