Dyrektor handlowy - Dyrektor sprzedaży

Samochód

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 30 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 30 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży usług celnych

Podstawa: Nieujawniona
  • DTA Sp. z o.o .
  • B2B
  • TSL - Produkty i usługi logistyczno transportowo spedycyjne
  • 27-03-2024
Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Młodszy Doradca Klienta Biznesowego

SUNRISE SYSTEM

350

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

4

Lokalizacja

Wrocław

Kluczowe umiejętności

Budowanie relacji Komunikatywność Empatia

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Handel zdominował prawie 1/5 rynku. Wiesz o jakim rynku mowa? Reklama online, czyli coś co jest naszą specjalnością. Jeżeli potrafisz wzbudzić w Kliencie poczucie (a nawet pewność), że wasza wspólna współpraca dąży do budowania bardziej wartościowego biznesu Klienta, czytaj dalej ;).

Poszukujemy osób otwartych na technologiczny świat SEO/SEM, którzy wiedzą co wpływa na budowanie świadomej sprzedaży, niezależnie od branży działania.

Jaki będzie zakres Twoich obowiązków?

  • Aktywna sprzedaż najwyższej jakości usług marketingu internetowego;
  • Identyfikowanie i analizowanie potrzeb produktowych potencjalnych Klientów;
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży oraz działań marketingowych;
  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów branżowych;
  • Procedowanie i przygotowywanie umów oraz innych niezbędnych dokumentów.

Szukamy osób, które:

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Chęć rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy;
  • Zdolności negocjacyjne;
  • Optymizm życiowy i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Wyjątkowym atutem będzie znajomość zagadnień Digital Marketingu oraz doświadczenie w budowaniu relacji z Klientem (mile widziane).

Dołącz do nas! Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + satysfakcjonujący system premiowy (3500-6000 zł brutto);
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Realny life & work balance;
  • Liczne benefity pozapłacowe (m.in. 100% finansowany LuxMed i Multisport);
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej;
  • Ciekawe wyzwania - w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży Digital Marketingu;
  • Możliwość rozwoju i awansu w globalnych strukturach Grupy Bauer Media;
  • Pracę w dogodnej do dojazdu lokalizacji w centrum Bydgoszczy, Torunia, Poznania i Wrocławia.

#JasnyKierunekKariery

Mimo, że jesteśmy obecni na rynku już ponad 18 lat, to wciąż mamy energię start up’u za to dużo większe doświadczenie, które pomaga nam z głową rozwijać się we właściwym kierunku. Dzięki temu ciągle poszukujemy nowych talentów. Jeśli myślisz przyszłościowo o swojej karierze, to praca w agencji interaktywnej jest tym, czego szukasz! Aplikuj i dołącz do świetnej ekipy w nowoczesnej, szybko rozwijającej się branży!