Przedstawciel Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 19-04-2024
Nieujawniona
Samochód

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży - Branża FMCG

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 15-04-2024
Samochód Baza kontaktów

Sprzedawca Wewnętrzny

  • B2B, B2C
  • 17-04-2024
Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

  • B2B, B2C
Nieujawniona

Specjalista ds. Sprzedaży –Doradca Klienta B2B

SUNRISE SYSTEM

350

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

4

Lokalizacja

Bydgoszcz, Wrocław, Toruń

Kluczowe umiejętności

Negocjacje Komunikatywność Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Handel zdominował prawie 1/5 rynku. Wiesz o jakim rynku mowa? Reklama online, czyli coś, co jest naszą specjalnością. Jeżeli potrafisz wzbudzić w Kliencie poczucie (a nawet pewność), że wasza wspólna współpraca dąży do budowania bardziej wartościowego biznesu Klienta, czytaj dalej ;).

Poszukujemy osób otwartych na technologiczny świat SEO/SEM, które wiedzą co wpływa na budowanie świadomej sprzedaży, niezależnie od branży działania.

Co będziesz robił jako sunrisowy specjalista?

  • Będziesz pozyskiwał Klientów „na zimno”, czyli Twoją codziennością będzie telefon i mail, a w razie potrzeby także wideo konferencja;
  • Współtworzył bazę zadowolonych Klienów B2B;
  • Realizował sprzedaż usług w świecie marketingu online;
  • Analizował rynek SEO/SEM, zgodnie z cytatem „Poznanie innych i poznanie siebie to zwycięstwo bez ryzyka. Poznanie otoczenia i poznanie sytuacji to zwycięstwo całkowite”;
  • Zawierał umowy oraz negocjował warunki współpracy – od nich będzie zależeć Twoja prowizja;
  • Eksplorował wszelakie branże Klientów, które z czasem nie będą miały przed Tobą tajemni.

Posiadasz te cechy? Jeżeli tak, to chętnie Ciebie poznamy.

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • Sukcesy sprzedażowe, którymi chętnie się pochwalisz;
  • Werwę do pracy w oparciu na celach sprzedażowych;
  • Umiejętności skutecznego badania potrzeb – tak ważnego elementu w finalizacji całej sprzedaży;
  • Lubisz gadać, ale nie nawijać makaron na uszy.

Co zyskasz w Sunrise System?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę (bezpieczna podstawa + satysfakcjonujący system prowizyjny zależny od finalnej kwoty na umowie, którą ustalisz z Klientem);
  • Dodatkowe premie uznaniowe;
  • Systematyczne szkolenia, kursy i mentoring – stawiamy na rozwój kompetencji każdego Sunrisowicza, żeby mógł piąć się na stanowiskach pionowo i poziomo;
  • Bonusy tj.: pakiet medyczny LuxMed oraz kartę MyBenefit - Ty decydujesz, na co przeznaczasz przekazywane środki;
  • Elastyczny czas pracy, w razie, gdy budzik Cię nie obudzi na cza;
  • Nie work&life balance, a life&work balance;
  • Możliwość pracy w komfortowych biurach m.in. w Bydgoszczy i Toruniu gdzie dwa monitory to standard;
  • Jako że działamy w sektorze technologii, nie narzekamy na zainteresowanie oraz brak Klientów;
  • Możliwość szeroko rozumianego rozwoju w firmie, która łączy 18 lat doświadczenia z innowacyjną wizją na siebi.

Mimo, że jesteśmy obecni na rynku już ponad 18 lat, to wciąż mamy energię start up’u za to dużo większe doświadczenie, które pomaga nam z głową rozwijać się we właściwym kierunku. Dzięki temu ciągle poszukujemy nowych talentów. Jeśli myślisz przyszłościowo o swojej karierze, to praca w agencji interaktywnej jest tym, czego szukasz! Aplikuj i dołącz do świetnej ekipy w nowoczesnej, szybko rozwijającej się branży!

#JasnyKierunekKariery