Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Nieujawniona

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów

Specjalista ds. sprzedaży

Superior Logistics Sp. z.o.o.

150

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Gdańsk

Kluczowe umiejętności

Tworzenie strategii sprzedaży Język angielski Negocjacje

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Superior Logistics to innowacyjna firma, działająca w branży logistycznej. Aktywnie rozwijamy się na polskim rynku. Współpracujemy z amerykańskimi firmami logistycznymi, których kluczowym partnerem jest Superior Transportation. Silne relacje międzynarodowe umożliwiają otrzymanie ofert współpracy nie tylko z Superior Logistics, ale również od naszych firm partnerskich. Jesteśmy wielokulturowym zespołem młodych i energicznych profesjonalistów, oddanych i pełnych entuzjazmu. Inwestujemy w rozwój personalny i zawodowy każdego członka zespołu. Dajemy możliwość nauki zawodu i rozwijania kariery w każdym kierunku, nawet bez doświadczenia zawodowego. Dla naszej firmy każdy pracownik jest największą wartością. Dlatego właśnie nasi pracownicy są dumni z pracy w Superior Logistics i praca sprawia, że są szczęśliwi i spełnieni!

Potrzebujemy dodatkowej osoby do swojego przyjaznego zespołu Superior Logistics ambitnego specjalisty ds. sprzedaży, który nie boi się nowych wyzwań i jest gotowy do owocnej współpracy o skali międzynarodowej!

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Mamy swoją bazę klientów – Twoim głównym obowiązkiem będzie utrzymywanie relacji biznesowych oraz pomoc klientom
  • Pozyskanie nowych klientów na rynku USA poprzez research internetowy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Negocjacja cen, warunków, bieżąca obsługa klienta

Wymagania:

  • Jeżeli masz język angielski w małym palcu – wróżymy Ci szybki rozwój kariery w naszej firmie
  • Jeżeli masz doświadczenie w pracy albo mieszkałeś w UK będzie to dla nas ogromnym atutem
  • Łatwość w nawiązaniu kontaktów
  • Dokładność
  • Terminowość wykonywania zadań
  • Posiadasz doskonałe umiejętności planowania oraz cechuje Cię łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Jesteś wielozadaniowcem, którego cechuje dokładność I terminowość
  • Uwielbiasz dostarczać klientom doskonałe wrażenia
  • Posiadasz umiejętności komunikacyjne pozwalają rozwiązywać wszelkie problemy z uśmiechem i szybko znaleźć właściwe rozwiązanie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki (stała stawka + bonusy);
  • Oficjalne zatrudnienie na podstawie umowy o świadczenie usług;
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego (kursy/szkolenia);
  • Szkoła języka angielskiego oraz sesje coachingowe;
  • Parking dla pracowników;
  • Pracę w wygodnym nowoczesnym biurze;
  • Świąteczne paczki;
  • Pizza days;
  • Codzienne smakołyki, świeże owoce, pyszną kawę i herbatę;
  • Przyjazną atmosferę i imprezy firmowe;
  • Pozytywne nastawienie do inicjatyw i pomysłów.

Kliknij przycisk „Aplikuj” i prześlij swoje CV!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.