Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 3 400 zł
  • Water project
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 28-03-2024
Pensja podstawowa
3 400 zł

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

New Business Specialist

Podstawa: 3 500 - 7 000 zł
Pensja podstawowa
3 500 - 7 000 zł
Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy

Teknika Industry Technologies S.A.

50

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

2

Lokalizacja

Krasnystaw

Doświadczenie w sprzedaży maszyn do obróbki drewna bądź w branży drzewnej/meblarskiej (produkcja, technologia) Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych Gotowość do pozyskiwania nowych klientów oraz budowania trwałych relacji handlowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Oferujemy każdy rodzaj maszyny dla przemysłu drzewnego i meblarskiego, zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i kompletne linie produkcyjne. Nasze maszyny reprezentują najwyższą jakość wykonywania oraz najnowocześniejsze technologie. Wszystkie maszyny są w 100 % Made in Italy i zapewniają produkcję na najwyższym światowym poziomie pod względem jakości i wydajności.

Lider na rynku i największy dostawca maszyn do obróbki drewna w Polsce poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa dotychczasowych klientów firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowania trwałych relacji handlowych
  • Prezentacja produktów oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Skrupulatne prowadzenie systemu CRM i dobra organizacja pracy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży maszyn do obróbki drewna bądź w branży drzewnej/meblarskiej (produkcja, technologia),
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (najlepiej absolwenci Technologii Drewna),
  • Znajomość języka angielskiego lub/i włoskiego,
  • Gotowość do pozyskiwania nowych klientów oraz budowania trwałych relacji handlowych,
  • Gotowość do prezentacji produktów oraz prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość programów CAD/CAM będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach
  • Samochód służbowy, telefon, laptop
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę/B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera