Sprzedawca Wewnętrzny

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Inżynier Sprzedaży ds. Robotów Współpracujących

Transition Technologies-Control Solutions Sp. z o.o.

60

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie

Znajomość robotów współpracujących oraz automatyzacji procesów produkcyjnych Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów związanych z automatyzacją produkcji, w szczególności w sprzedaży robotów z rozwiązaniami dedykowanymi dla klienta Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • Prace z doświadczonymi specjalistami
  • Dofinansowanie kursów językowych i kompetencyjnych
  • Udział w polskich i międzynarodowych projektach automatyzacji linii produkcyjnych
  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółki Grupy Kapitałowej na rynku
  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, multisport, bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, paczka świąteczna itd.)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: automatyka i robotyka, mechatronika lub pokrewne)
  • Znajomość rynku: robotów współpracujących oraz automatyzacji procesów produkcyjnych
  • 3 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów związanych z automatyzacją produkcji w szczególności w sprzedaży robotów z rozwiązaniami dedykowanymi dla Klienta.
  • Znajomość języka angielskiego B2 – umiejętność swobodnej komunikacji oraz prezentacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz doświadczenie w prowadzeniu prezentacji
  • Zaawansowana znajomość technik sprzedażowych
  • Otwartość na prowadzenie długotrwałych negocjacji z klientem w celu zapewnienia optymalnego kształtu oferowanej usługi
  • Znajomość narzędzi marketingowych i promocyjnych
  • Proaktywność, zaangażowanie, samodzielność i skrupulatność
  • Chęć rozwoju w branży nowoczesnych technologii
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość norm i standardów specjalistycznych dla branży np. zagadnienia związane z bezpieczeństwem maszyn

Obowiązki:

  • Prospecting - Pozyskiwanie nowych klientów i opieka istniejących klientów (posiadamy własną bazę Klientów)
  • Analizowanie potrzeb klienta i proponowanie odpowiednich rozwiązań
  • Sprzedaż produktów i usług Spółki oraz monitorowanie rynku Robotyki (w szczególności trendów związanych z robotami współpracującymi oraz przemysłem 4.0)
  • Kreowanie i realizowanie działań promocyjnych
  • Utrzymywanie „lejka sprzedażowego” na wymaganym poziomie i jego regularna aktualizacja
  • Budowanie bazy potencjalnych klientów
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Współpraca z zespołem robotyki

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego