Samochód Baza kontaktów

Przedstawciel Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 23-04-2024
Nieujawniona
Samochód

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży - Branża FMCG

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 22-04-2024
Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta - Suwałki

Nieujawniona

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket NOWA

Nieujawniona

Doradca techniczno – handlowy

Troax Safety Systems Poland Sp. z o.o.

900

Super oferta

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Drygały

Znajomość technik sprzedaży Komunikatywność Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Kogo dokładnie szukamy?

  • Poszukujemy osoby, która posiada min. 2 letnie doświadczenie. Idealnie, gdyby było to doświadczenie handlowe z branż związanych z wyposażeniem branży logistycznej, ale równie wysoko cenimy doświadczenie z branż związanych z automatyką i robotyką.
  • Zwracamy dużą uwagę na to jak się komunikujesz oraz jak prowadzisz rozmowy z potencjalnymi Klientami. Preferowany kandydat posiada w powyższym zakresie naturalne zdolności.
  • Zależy nam na osobie, która cechuję się dojrzałością w kontaktach z klientem co oznacza, że potrafi w każdej sytuacji znaleźć odpowiednie rozwiązanie, w szczególności w sprawach związanych z transakcją, przedstawieniem korzyści czy rekomendacji oferty itp.
  • Idealny kandydat to osoba otwarta, umiejąca poruszać się w terenie (wymagane prawo jazdy kat. B), pomysłowa, lubiąca kontakt z innymi ludźmi i łatwo nawiązująca z nimi rozmowę. Ponieważ jest to samodzielne stanowisko cenimy dobrą organizację pracy, dyscyplinę oraz wytrwałość w realizacji codziennych zadań.
  • Wymagamy znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodne porozumiewanie się.

Czym będę się zajmować?

  • Będziesz odpowiedzialny za nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, w dużej mierze poprzez częste podróże służbowe (aktywny prospecting przy wykorzystaniu telefonu, maila, osobistych kontaktów przy okazji wizyt na imprezach targowych, social sellingu, itp.) w zakresie rynku logistyki/wyposażenia magazynów/automatyzacji magazynów.
  • Będziesz budował pozytywne relacje z Klientami w całym procesie sprzedażowym w celu uzyskania rekomendacji do kolejnych Klientów.
  • Będziesz korzystał z kompleksowego oprogramowania do zarządzania klientami, ofertami (CRM - CRM Super Office) oraz Programu Configura w celu przygotowania projektu i wyceny.
  • Będziesz kompleksowo obsługiwał sprzedaże – ofertował, negocjował warunki umowy, gromadził odpowiednie dokumenty, podpisanie umowy itp.

Jak przebiega wdrożenie i jak zbudowany jest dział handlowy?

Onboarding trwa ok. 1 miesiąca i w tym czasie pracownik zapoznaje się z:

  • Ofertą produktową firmy od strony technicznej.
  • Strukturą organizacyjną oraz innymi pracownikami i sposobem komunikacji.
  • Procedurami i procesami.

Cała firma w Polsce składa się z 4 osób. Troax na świecie to prawie 1000 osób.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z 2 składników:

  • Wynagrodzenia zasadniczego – wynoszącego 6000 zł netto.
  • Premii rocznej – przy osiągnięciu założonego wyniku sprzedażowego.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Umowa o pracę na pełen etat.
  • Samochód służbowy.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Ubezpieczenie grupowe na życie.