Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Nieujawniona

Doradca klienta [Opolskie]

Nieujawniona

Doradca Klienta - Opole

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Menadżer ds. Sprzedaży / Specjalista / Polska i Europa

VANDERLINE Sp z o.o.

3

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle

Kluczowe umiejętności

Zdolności managerskie Budowanie relacji b2b

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

VANDERLINE sp. z o.o. Spółka zoo branży TECHNICZNEJ w segmencie Zabezpieczeń Budowlanych, Drogowych, Eventowych oraz Zabezpieczeń BHP, o bardzo stabilnej pozycji rynkowej i planami budowania wyjątkowego zespołu, zatrudni do swoich Biur Handlowo - Operacyjnych w Opolu:

Menadżera ds. Sprzedaży / Specjalistę / Polska i Europa

Miejsce pracy: Opole

  1. Jeśli realizuje się Pani / Pan i spełnia w DZIAŁANIACH HANDLOWYCH,
  2. Jeśli czuje się Pani / Pan Handlowcem z POWOŁANIA lub GENETYCZNEGO uwarunkowania,
  3. Jeśli Pani / Pan posiada WYJĄTKOWE zdolności Menadżerskie
  4. Jeśli ma Pani / Pan doświadczenie w budowaniu RELACJI B2B
  5. Jeśli potrafi Pani / Pan poszukiwać nowych możliwości biznesowych,
  6. Jeśli ma Pani / Pan bardzo OTWARTY UMYSŁ, a działania Pani / Pana cechuje RZETELNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ i KONSEKWENCJA

to zapraszamy do przesłania swojej aplikacji!

Wymagania / Oczekiwania:

  • umiejętności porozumiewania się w języku polskim w mowie i piśmie - bezbłędnie
  • znajomość drugiego języka w stopniu średnim - komunikatywnym obowiązkowa / preferowany język angielski lub język niemiecki /
  • zmysł handlowy i techniczny
  • zdolności analityczne
  • kreatywności, punktualności, rzetelności, sumienności, otwartości
  • nastawienie na sukces i wynik
  • znajomości internetu i jego możliwości
  • umiejętności posługiwania się komputerem
  • zdolności budowania relacji międzyludzkich i biznesowych
  • komunikatywność, rzetelność
  • mile widziana znajomość nowoczesnych kanałów sprzedaży internetowej, znajomość marketingu internetowego / FacebookAds, GoogleAds

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ciekawą, nie pozbawioną wyzwań pracę w dobrej atmosferze, środowisku
  • możliwość awansu i rozwoju
  • zdobycie doświadczeń zawodowych na najwyższym poziomie i w gronie specjalistów w branży
  • dobre narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych
  • innowacyjne produkty dla budownictwa, drogownictwa, eventu i BHP
  • adekwatnie do zaangażowania, doświadczenia i umiejętności dobre wynagrodzenie z systemem premiowym