Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Specjalista ds. Handlowych

Welcome Airport Services sp. z o. o.

2000

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Język angielski Budowanie relacji Negocjacje

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Cześć! Jeśli chciałbyś spróbować czegoś nietypowego i myślałeś o pokierowaniu swojej kariery w nowym kierunku to branża lotnicza jest dla Ciebie. W związku z rozbudową działu handlowego poszukujemy zmotywowanych, pragnących rozwoju osób, które nie boją się pracy w języku angielskim.

Na co dzień dział handlowy zajmuje się obsługą bieżących umów, a raz na jakiś czas reprezentuje firmę w przetargach, negocjacjach nowych kontraktów, które najczęściej są kontraktami kilkuletnimi.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Przygotowywanie kalkulacji i propozycji warunków handlowych dla kontrahentów
  • Negocjowanie umów handlingowych i innych
  • Renegocjowanie zawartych umów
  • Rekomendowanie zmian w kontraktach i zawartych umowach
  • Współpraca z oddziałami firmy zlokalizowanymi na terenie Polski
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy
  • Śledzenie i analiza rynku lotniczego oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Reprezentowanie Welcome na spotkaniach zewnętrznych i konferencjach

Od nas otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bogaty pakiet benefitów i dodatków
  • Służbowy sprzęt
  • Dofinansowanie szkoleń, kursów i edukacji
  • Możliwości rozwoju w strukturze firmy (również w innych obszarach)
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Praca w ciekawej i nietypowej branży

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finansowe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem
  • Umiejętności negocjacyjne i wcześniejsze doświadczenie w negocjacjach będą dodatkowym atutem
  • Umiejętność organizacyjne i interpersonalne
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji
  • Gotowość do wyjazdów służbowych