Specjalista ds. sprzedaży

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

ZnanyLekarz Sp. z o.o.

200

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Badanie potrzeb klienta Budowanie relacji Orientacja na cel

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Dbamy o lepsze doświadczenia pacjentów w kontakcie z lekarzami, a lekarzy wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie.

Nasz Team Customer Success  to zespół opiekunów, którzy realnie troszczą się o swoich klientów (lekarzy). Oferujemy produkt, który upraszcza zarządzanie gabinetem i rozszerza możliwości dotarcia do nowych pacjentów, dlatego praca z nim jest taka przyjemna!

Poszukujemy:

Specjalisty ds. Sprzedaży Telefonicznej (Migration Guru)

który wesprze dział Customer Success.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Będziesz kontaktował się telefonicznie z naszymi klientami, którzy pomimo podjętej współpracy nie wykorzystują możliwości, jakie oferuje im produkt.
  • Niczym Sherlock Holmes wytropisz przyczynę niskiego zaangażowania w klientów w produkt...
  • ... a następnie na nowo rozkochasz ich w naszym systemie pokazując korzyści wynikające z odkrywania i wykorzystywania jego funkcjonalności ;)
  • oraz przeniesiesz dotychczasowych klientów na nowe warunki usług.
  • Na koniec sprawdzisz, co się udało, a co mogło pójść lepiej. Mamy kontrolę nad własną pracą i dzięki liczbom wiemy, jak nieustannie ulepszać produkt, ale również obsługę klienta!

Sprawdź, czy to właśnie Ciebie szukamy:

  • masz doświadczenie w telefonicznej sprzedaży usług (około roczne jest już dla nas ok :) ),
  • znasz język angielski na poziomie minimum B1 (jesteśmy międzynarodową firmą, pracujemy na zagranicznych systemach, ale przede wszystkim komunikujemy się z innymi oddziałami DocPlannera).

Co jeszcze jest dla nas ważne?

  • Lubisz sprzedaż i kontakt z klientem ! Jedną z naszych wartości firmowych jest "do what You love", więc szukamy osób, które uwielbiają kontakt z drugim człowiekiem, a adrenalina wynikająca z prowadzenia negocjacji i dążenia do wyznaczonego celu jest dla nich najlepszą motywacją do działania!
  • Potrafisz uważnie słuchać, wiesz co to badanie potrzeb i umiesz na nie odpowiedzieć językiem korzyści,
  • Jesteś asertywny i skutecznie przekonujesz do swoich racji.
  • Uwielbiasz wezwania i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych!

Co zapewniamy?

  • wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne uzależnione od realizacji targetu,
  • umowę o pracę/ B2B/ zlecenia w zależności do Twoich potrzeb (okres próbny 3msc, potem czas nieokreślony),
  • opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej poczytaj o tym tutaj,
  • bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
  • ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,
  • bezstresowy okres wdrożenia - masa szkoleń i warsztatów (brzmi banalnie, ale naprawdę tak jest!),
  • obecnie pracujemy w trybie całkowicie zdalnym, jednak kiedy sytuacja pozwoli wrócimy do biura,
  • realny rozwój - organizujemy szkolenia wewnętrzne, mamy jasne ścieżki rozwoju, a przede wszystkim realizujemy kulturę feedbacku (o której tyle piszemy) i stale ulepszamy nasze działania.

Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:

People first - ważne jest, aby nowy ZnanyCzłowiek charakteryzował się empatycznym, serdecznym podejściem do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :-)

Ownership - liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności, bo to właśnie cechuje pracę w naszym zespole. Każdy Specjalista sam zarządza swoją pracą, decyduje o drodze dojścia do klienta, sposobie budowania relacji i doradza według własnego pomysłu.

Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :) Produkt, który oferujemy lekarzom dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy czy duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to śmiało przewiń do przycisku Aplikuj! Wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach :-)

Jeśli dotarłeś do tego miejsca i czujesz, że to właśnie ta oferta, na którą czekałeś, kolej na Twój ruch!

Kliknij Aplikuj i podeślij nam namiastkę siebie w formie CV.

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!

Pamiętaj, o dołączeniu do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji."

Informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.