Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł

Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy z językiem niemieckim NOWA

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
Nieujawniona
Samochód

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 30 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 30 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
  • 4 lokalizacje -> 10 wakatów
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł

Samochód Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

BDS Specjalista ds. rozwoju biznesu

Podstawa: 6 000 - 8 000 zł
Pensja podstawowa
6 000 - 8 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Inżynier ds. Sprzedaży

OPTIFLOW JAKUB STOBIECKI

15

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Zdalna, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Racibórz

Minimum 3 lata doświadczenia sprzedażowego w branży technicznej poparte sukcesami Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

OptiFlow to firma świadcząca wyspecjalizowane usługi w zakresie doradztwa, doboru, dystrybucji oraz serwisu maszyn i urządzeń dedykowanych do przemysłu spożywczego. Współpracujemy z większością znanych producentów spożywczych w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów/ kandydatki na stanowisko:

Inżynier ds. sprzedaży.

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż na podległym regionie
  • Budowanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych relacji z Klientem
  • Obsługa posprzedażowa klientów
  • Kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie oferowanych urządzeń
  • Tworzenie i realizacja planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Uczestnictwo w targach i wystawach branżowych w Polsce (sporadycznie za granicą)
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i wiedzy technicznej

Nasze wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia sprzedażowego w branży technicznej poparte sukcesami
  • Wiedza na temat procesów przemysłowych
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Nastawienie na sukces, ponadprzeciętna motywacja do działania, optymizm i zaangażowanie
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji
  • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym systemem premiowania adekwatnym do wyników pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
  • Systematyczne szkolenia
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Spotkania integracyjne