Przedstawiciel Handlowy OZE [wysokie wynagrodzenie]

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta Biznesowego

Podstawa: 7 000 - 7 500 zł
Pensja podstawowa
7 000 - 7 500 zł

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży fotowoltaiki i pomp ciepła

SunSol

60

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Puck

Kluczowe umiejętności

Wiedza produktowa Obsługa klienta Sprzedażowe

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Umawianie spotkań z Klientami i przygotowanie oferty na bazie audytu u Klienta,
  • Efektywną sprzedaż oferty firmy SunSol,
  • Realizacji wyznaczonych zadań i celów sprzedażowych,
  • Budowanie relacji z Klientami,
  • Dbanie o pozytywny wizerunku firmy na rynku,
  • Tworzenie własnej bazy Klientów,
  • Raportowanie działań,
  • Współprace z kierownikiem handlowym oraz innymi działami w firmie.

 Co oferujemy w zamian:

  •  Stałą prace w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku OZE,
  • Zatrudnienie w oparciu o Kontrakt B2B, Umowa Zlecenie lub Umowa o Prace,
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii,
  • Sprzedaż najlepszych komponentów Premium na rynku OZE,
  • Elastyczny czas pracy, tryb zadaniowy, praca w terenie,
  • Ciągły rozwój zawodowy- szkolenia techniczne oraz sprzedażowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód, materiały marketingowe, system CRM,
  • Przygotowanie do pracy.
  • Benefity: karta medyczna, sportowa,
  • Wsparcie firmy w przekazywaniu leadów,
  • Prace z profesjonalnym zespołem inżynierów, handlowców, menadżerów i specjalistów.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum 0,5 roku doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej- B2C i B2B,
  • Aktywną sprzedaż naszej oferty,
  • Znajomości branży OZE-mile widziana,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu audytor OZC czy doświadczenie
    w sprzedaży pomp ciepła,
  • Mile widziane wykształcenie inżynierskie-techniczne przy sprzedaży pomp,
  • Budowania bazy potencjonalnych Klientów,
  • Komunikatywności i otwartości w relacjach międzyludzkich,
  • Chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • Dbanie o jakość na każdym etapie pracy z Klientem,
  • Uczciwości wobec klientów i współpracowników.

Jeżeli chcesz pracować w segmencie Premium, to nasza firma jest dla Ciebie!
SunSol – Satysfakcja z pracy!