Przedstawiciel Handlowy branża OzE

  • Energia - Energia odnawialna
  • 27-03-2024
Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Doradca Energetyczny

Minutor Energia S.A.

30

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Rudnik nad Sanem

Kluczowe umiejętności

Budowanie relacji Doświadczenie w handlu Komunikacja

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma MINUTOR Energia S. A. już od czterech pokoleń związana jest z przemysłem energetycznym. Fundamenty, na których pracujemy to bezpieczeństwo, nowoczesne technologie, solidne wykonanie i gwarancja jakości.

Nasz Dział Handlowy tworzą osoby o niebanalnych pomysłach, nietuzinkowych charakterach. Osobą zarządzającą jest Dyrektor Sprzedaży – przełożony Kierowników Regionalnych pracujących w kilku województwach. Aby jednak wesprzeć Kierowników Regionu, rozbudowujemy nasz zespół i obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

– branża fotowoltaiczna

Po pierwsze, kogo i czego szukamy?

  1. Osoby, która posiada co najmniej roczne doświadczenie zawodowe jako handlowiec (co więcej, w naszych szeregach bardzo mile widziane będą osoby z branży nieruchomości, ubezpieczeń, finansów itp.).
  2. Kogoś, kto nie obawia się nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientem – biznesowym i indywidualnym.
  3. Umiejętności w prowadzeniu skutecznych negocjacji oraz znajomości technik sprzedaży. To naprawdę się przyda!
  4. Komunikatywności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków.
  5. Determinacji i konsekwencji w działaniu – to kluczowe czynniki wpływające na Twoją pracę.
  6. Dodatkowo ważne, aby znać pakiet Office.
  7. Prawo jazdy kat. B – bez tego nie dotrzesz do klienta, a praca u nas to często praca w terenie.
  8. I najważniejsze – szukamy pozytywnego nastawienia - każdemu zdarzają się porażki, ale to właśnie na nich się uczymy, aby potem zbudować swój sukces!

Po drugie, co możemy Ci zaoferować?

  1. Pracę w oparciu o formę współpracy B2B.
  2. Wynagrodzenie jakie proponujemy to 3000 zł netto podstawy plus prowizja za sprzedane instalacje oraz inne produkty z naszej oferty.
  3. Nie jesteśmy korporacją! Nasza start’upowa atmosfera pracy pozwala realizować własne pomysły!
  4. 3-dniowe szkolenie wstępne – aby łatwiej było Ci zacząć pracę z naszymi produktami i w oparciu o nasze standardy.
  5. Dedykowany system sprzedażowy, który wspiera Cię w codziennej pracy i pomaga w przygotowaniu wycen ofert dla klientów.
  6. Realne możliwości rozwoju zawodowego – startujesz z poziomu Regionalnego Doradcy Energetycznego z możliwością awansowania na Kierownika Regionu i zbudowania własnego zespołu sprzedażowego. A co dalej? Aplikuj i sprawdź!
  7. Narzędzia, które są absolutnie niezbędne do codziennej pracy: samochód służbowy, tablet, telefon.
  8. Prywatną opiekę medyczną.
  9. Możliwość zaoferowania Klientom pomocy w finansowaniu instalacji – współpracujemy z 2 bankami.
  10. Każdego dnia możesz liczyć na pomoc pracowników firmy w każdej sytuacji.

Po trzecie, jak wygląda praca u nas?

Nasi Konsultanci umawiają dla Ciebie spotkania  z klientami (Ty też samodzielnie pozyskujesz klientów), którym przedstawiasz naszą ofertę produktową (bądź jeden wybrany przez nich produkt). Dzięki wsparciu dedykowanego systemu sprzedaży przygotowujesz wycenę instalacji, prezentujesz ofertę klientowi i przesyłasz mu ją za pośrednictwem systemu mailem do potwierdzenia. Jeśli odpowiedź klienta jest pozytywna, podpisujesz umowę i przekazujesz ją do Działu Wykonawczego, który wspiera naszych Doradców w kwestiach posprzedażowych. To tutaj zostaną przekazane klientowi informacje kiedy rozpocznie się montaż instalacji, tutaj klient otrzyma pełną pomoc z zakresu dofinansowania oraz we wszystkich niezbędnych kwestiach związanych z fotowoltaiką.

Od czego zaczynamy?

Od intensywnego szkolenia wstępnego które trwa 3 dni – nauczysz się wiele o produktach z którymi na co dzień będziesz pracować, a także otrzymasz niezbędną wiedzę techniczną. Jeżeli po szkoleniu uznasz, że nadal za mało wiesz, śmiało nam o tym powiedz. Zapewnimy Ci  dawkę niezbędnej wiedzy, abyś czuł pewność, że możesz samodzielnie rozpocząć pracę. I pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na wsparcie Działu Sprzedaży, z którym będziesz ściśle współpracować.