Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł

Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy z językiem niemieckim NOWA

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
Nieujawniona
Samochód

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 30 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 30 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
  • 4 lokalizacje -> 10 wakatów
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł

Samochód Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

BDS Specjalista ds. rozwoju biznesu

Podstawa: 6 000 - 8 000 zł
Pensja podstawowa
6 000 - 8 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy

Voltana Energy sp. z o o.

20

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

3

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Kluczowe umiejętności

Obsługa klienta Zarządzanie czasem Doradztwo techniczne

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Misją firmy Voltana Energy jest dostarczenie przyjaznych dla środowiska i całkowicie bezpiecznych rozwiązań energetycznych np. instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzacji.  Firma została stworzona przez ludzi z doświadczeniem i pasją.

Obecnie na terenie całej Polski poszukujemy:

Przedstawiciela handlowego

Oferujemy:

  • współpracę w ramach B2B, bez podstawy, opartą na atrakcyjnym systemie prowizyjnym tzn. 2 miesiące 7 098 zł na fakturę, kolejne miesiące 10 990 zł na fakturę, kolejne miesiące 21 990 zł na fakturę,
  • narzędzia do pracy (samochód Fiat Tipo, laptop, telefon),
  • szkolenie produktowe w siedzibie firmy,
  • szkolenie sprzedażowe z trenerem w terenie,
  • kalkulator ofertowy,
  • leady sprzedażowe,
  • materiały marketingowe i wsparcie działu back office,
  • ciekawą i rozwojową ścieżkę kariery,
  • partnerską współpracę,

Jeśli:

  • potrafisz nie tylko sprzedać ale i doradzić swojemu Klientowi np. indywidualnemu, MŚP, rolnicy, duże przedsiębiorstwa,
  • potrafisz przygotować ofertę, negocjować warunki współpracy,
  • potrafisz sam zaplanować sobie dzień pracy,
  • potrafisz raportować swoje wyniki pracy (Excel, Word),
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

To koniecznie dołącz do nas!

Poszukujemy osoby:

  • z wiedzą i doświadczeniem w skutecznej sprzedaży np. B2B, B2C, D2D,
  • ambitnej i zaradnej,
  • lubiącej pracę w terenie i pracę w domu Klienta, na terenie Twojego województwa,
  • dyspozycyjnej

Więcej informacji o Nas znajdziesz na: www.voltana.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli masz pytania zadzwoń
Kinga Roszewska Kujawa
Spec. ds. rekrutacji
Tel. 533 651 249

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Voltana Energy sp. z o.o.  z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wł. Nehringa 7, 60 – 247, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji".

Jeśli wyraża Pan/Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Voltana Energy sp. z o.o.  z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wł. Nehringa 7, 60 – 247, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska".

  • Kto jest administratorem Twoich danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Voltana Energy sp. z o.o.  z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wł. Nehringa 7, 60 – 247, adres e-mail: rekrutacja@voltana.pl

  • W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

  • Na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane osobowe

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  • Komu możemy udostępniać Twoje dane osobowe

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Wszyscy nasi dostawcy mają siedziby w Polsce.

  • Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe

Dane osobowe przechowujemy przez okres prowadzenia rekrutacji. W sytuacji gdy udzieliłeś zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych, Twoje dane będziemy przechowywać przez czas, na który została udzielona zgoda lub do czasu odwołania przez Ciebie zgody.

  • Jakie prawa Ci przysługują

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

  • Dodatkowe informacje

Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.  W razie pytań możesz skontaktować się z rekrutacja@voltana.pl