Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł

Prowizja: 20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów
  • Velectro
  • B2B, B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 27-03-2024
Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (klasyczna galwanotechnika)

Atotech Poland Sp. z o.o.

40000

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Świnice Warckie

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: chemia, technologia chemiczna Samodzielność i dobra organizacja pracy Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

O Firmie:

Firma Atotech to największy na świecie dostawca rozwiązań oraz urządzeń do klasycznej galwanotechniki (general metal finishing, GMF), produkcji obwodów drukowanych (printed circuit board, PCB) oraz aplikacji półprzewodnikowych. Jest kluczowym partnerem dla ponad 9000 klientów na całym świecie, zatrudnia 4000 ekspertów w ponad 40 krajach.

W codziennej pracy naszym celem jest znalezienie równowagi między innowacjami przemysłowymi a zrównoważonym rozwojem i opłacalnością ekonomiczną. Opracowujemy wiodące w branży rozwiązania, które pomagają klientom oszczędzać zasoby i zmniejszać ilość odpadów.

Obecnie poszukujemy:

Przedstawiciela Techniczno-Handlowego

(klasyczna galwanotechnika)

Opis Stanowiska:

  • Bieżąca współpraca z klientami w zakresie sprzedaży technologii oraz urządzeń do klasycznej galwanotechniki, jak również świadczenie pomocy technicznej na rzecz klienta
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (cała Polska)
  • Bieżąca analiza rynku
  • Prowadzenie procesu sprzedaży od momentu pozyskania Klienta poprzez ofertowanie i negocjacje, aż do dostarczenia rozwiązań i świadczenia pomocy technicznej
  • Wsparcie posprzedażowe klienta, budowanie długoterminowych relacji biznesowych
  • Cykliczne sporządzanie raportów w systemie CRM

Nasze Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: chemia, technologia chemiczna, biotechonologia
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B i umiejętność prowadzenia negocjacji (mile widziane)
  • Znajomość branży obróbki powierzchni będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Nasza Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System szkoleń wprowadzających
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer,samochód służbowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia techniczne i analityczne prowadzone przez centra techniczne należące do Atotech oraz zewnętrzne firmy
  • Wspierający się zespół nastawiony na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • Cykliczne spotkania integracyjno-sprzedażowe zespołu
  • Pakiet socjalny (m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku)