Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno-Handlowy

Energetyczny Projekt

20

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Hyżne

Kluczowe umiejętności

Budowanie relacji Komunikatywność Prezentacje handlowe

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Pracujesz w branży OZE? Sprzedajesz na co dzień klientom indywidualnym nowoczesne rozwiązania termomodernizacyjne?

Chcesz wzbogacić swoją ofertę o 12 nowoczesnych technologii, a tym samym zwiększyć swoją sprzedaż? A może planujesz zmianę pracy?

Firma Energetyczny Projekt z przyjemnością nawiąże współpracę ze specjalistami sprzedaży bezpośredniej!

Oferujemy możliwość kompleksowego zmodernizowania budynku mieszkalnego we współpracy z programem Czyste Powietrze - dla klientów oznacza to otrzymanie wysokich dofinansowań, a tym samym - mniejsze finalne koszty realizacji!

Jeśli działasz na terenie Małopolski - zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Poszukiwany

Co oferujemy?

  • Współpracę na zasadzie umowy o pracę lub samozatrudnienia z gwarantowaną podstawą (po okresie próbnym)
  • Wysokie prowizje od sprzedanych usług
  • Leady generowane z 3 niezależnych źródeł
  • Narzędzia do pracy: wysokiej klasy samochód (po okresie próbnym), laptop, telefon, katalogi, kalkulator produktowy
  • Gwarancję profesjonalnego wykonania realizacji
  • Wsparcie na każdym etapie, zarówno wdrożenia jak i sprzedaży
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe (zarówno przed podjęciem współpracy jak i w trakcie)
  • Kartę paliwową
  • Pakiet doszkalający z każdej technologii

Czego wymagamy?

  • Doświadczenia w sprzedaży (warunek konieczny)
  • Znajomości zagadnień branży OZE oraz termomodernizacji
  • Samoorganizacji oraz samodyscypliny na wysokim poziomie
  • Umiejętności przyswajania szczegółowej wiedzyChęci do współpracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęci do nauki

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie audytów energetycznych
  • Zbieranie informacji niezbędnych do prawidłowej wyceny
  • Dobór odpowiednich instalacji
  • Tworzenie wstępnej wyceny
  • Aktywna sprzedaż (B2C, D2D)
  • Opieka nad klientem do finalizacji termomodernizacji
  • Zbieranie poleceń od klientów

W strukturach naszej firmy stawiamy na dużą swobodę działania doradców - wierzymy, że każdy ma inne metody sprzedaży i docierania do klienta. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie - razem z nami tworzysz firmę, a każda opinia może uczynić nas lepszą firmą. Najważniejsza dla nas jest jakość, zarówno naszych usług, oferowanych produktów jak i relacji w zespole i z klientami; jesteśmy pewni, że świetnie odnajdziesz się w naszym teamie!

Co nas wyróżnia?

Zajmujemy się termomodernizacjami nie ograniczając się do konkretnej technologii - we współpracy z nami zaproponujesz klientowi zarówno ocieplenie budynku, wymianę okien, jak i montaż 11 produktów w tym pomp ciepła, rekuperacji itp. Nasz zespół handlowy to wysokiej klasy, doświadczeni specjaliści, dla których OZE to nie tylko praca, ale również pasja.

Jeśli nasza oferta brzmi dla Ciebie interesująco - napisz do nas! Zapoznaj się z naszą stroną internetową: energetycznyprojekt.pl