Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Nieujawniona

Account Manager

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca biznesowy ds. fotowoltaiki i paliw stałych

Synergio Spółka Akcyjna

20

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wielkie Drogi

Kluczowe umiejętności

Organizacja Znajomość technik sprzedaży Negocjacje

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

O nas:

Synergio S.A. to nie tylko:

  • Instalacje fotowoltaiczne na terenie całego kraju
  • Ugruntowana sytuacja na rynku energetycznym
  • Własne ekipy montażowe
  • Profesjonalne wsparcie serwisowe
  • Wysokie ubezpieczenie OC dające bezpieczeństwo naszym klientom
  • Prawie 200.000 zasadzonych drzew

Synergio S.A. to przede wszystkim ludzie. Przez lata zbudowaliśmy profesjonalny zespół ekspertów, doradców i specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy, wykształceniu, doświadczeniu oraz niezbędnym uprawnieniom pozostają do pełnej dyspozycji naszych klientów.

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja umówionych spotkań w sektorze B2B
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Sprzedaż produktów OZE – (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki do samochodów)
  • Sprzedaż paliw stałych
  • Doradztwo i przygotowywanie indywidualnych ofert
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz budowanie relacji długoterminowych
  • Raportowanie wyników sprzedażowych w CRM

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej – mile widziane minimum 6 m-cy w branży OZE, lub 24 m- ce w branży automotive, farmaceutycznej, nieruchomości, ubezpieczeń, telekomunikacji, finansach, MLM
  • Przedsiębiorczość
  • Kultura osobista
  • Precyzyjność w komunikacji, odpowiedzialność za własne działania
  • Profesjonalizm, punktualność i samodzielność
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Organizacja, praca z kalendarzem
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Mile widziane udokumentowane sukcesy branżowe

To oferujemy:

  • Work-life balance
  • Możliwość umowy o pracę
  • Realne cele sprzedażowe
  • Rozlicznie za każdy sprzedany kilowat
  • Dostęp do unikalnych na rynku baz B2B
  • Spotkania umawiane przez Dział Wsparcia Sprzedaży
  • Dopłata do pakietu świadczeń zdrowotnych
  • Narzędzia do pracy: samochod, Ipad (z aplikacjami ułatwiającymi sprzedaż), telefon, drukarka, materiały promocyjne
  • Struktura, która pozwala na szybki awans
  • Szkolenia wprowadzające, wsparcie zespołu
  • Niekorporacyjna atmosfera

Zainteresowany?