Specjalista ds. sprzedaży

Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

4-Eco Group

100

Super oferta

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa Agencyjna

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Komunikatywność Budowanie relacji Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

4-ECO to dystrybutor i instalator o krajowym zasięgu. Naszym zadaniem jest nie tylko dbanie o stan otaczającego nas środowiska, lecz zapewnienie komfortu oraz bezpieczeństwa naszym klientom.

Na terenie kraju posiadamy 50 oddziałów !

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną !

Posiadamy wyłączność dystrybucji na wybrane produkty !

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, która posiada 1.000.000 zł kapitału zakładowego.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to musisz wiedzieć, że poszukujemy osoby energicznej, która będzie otwarcie przekazywać klientom korzyści płynące z posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii,
  • Prowadzenie spotkań z klientami,
  • Edukacja klientów, dopasowanie odpowiednich rozwiązań,
  • Przygotowanie wycen i ofert handlowych,
  • Raportowanie działań,
  • Zawieranie umów na realizację zleceń,
  • Sprzedaż rozwiązań Energii odnawialnej- Fotowoltaika, Pompy Ciepła, Maty Grzewcze, Rekuperacja, Klimatyzacja.

Wymagania:

  • To praca dla Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w sprzedaży,
  • Dysponujesz czasem od Poniedziałku do Piątku,
  • Łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty,
  • Spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania
  • Lubisz oferować innym opłacalne rozwiązania,
  • Szybko i chętnie przyswajasz nową wiedzę,
  • Chcesz się rozwijać,
  • Chcesz oferować prestiżowy produkt, którego jakości możesz być pewien.

Firma oferuje:

  • Po okresie próbnym stałe podstawowe wynagrodzenie + prowizje od sprzedaży,
  • Podstawowe narzędzia pracy,
  • Szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające wiedzę,
  • Wsparcie merytoryczne i Back Office,
  • Konkursy sprzedażowe z nagrodami,
  • Wyjazdy / imprezy integracyjne,
  • Jeśli spełniasz powyższe możemy zaproponować Ci pracę w zgranym zespole w pozytywnej, zdrowej atmosferze,
  • Dobrą kawę i klimatyzowane biuro w dobrej lokalizacji,
  • Sprzedaż fotowoltaiki na starych zasadach PROSUMENTA.

Przed rozmową kwalifikacyjną proszę odwiedzić naszą stronę www.4-eco.pl i zapoznać się wstępnie z nami.

CV prosimy składać za pośrednictwem portalu.

UWAGA. Rozpatrywane będą wyłącznie zgłoszenia z przesłanym CV osoby aplikującej. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu do kandydatów, z którymi wstępnie będziemy zainteresowani nawiązaniem współpracy.