Doradca Klienta ds. Technicznych

Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Handlowiec z j.francuskim

APJA FECHU SP ZOO

25

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Katowice

Komunikatywność Pozytywne nastawienie Znajomość j.francuskiego

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

APJA to firma działająca od 2013 r. w branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w międzynarodowej sprzedaży pojazdów. Obecnie działamy na terenie większości państw Unii Europejskiej, a także w krajach spoza jej obszaru. Dążymy do ciągłego podnoszenia własnych umiejętności, poszerzania oferty i obszaru działania. Specjalizujemy się w dostawach samochodów nowych jak i używanych, dostępnych na rynku europejskim. Jesteśmy otwarci na wyzwania i zapewniamy rozwiązania klientom, które są trudno dostępne. Nasz zespół jest stworzony z osób, które dbają o realizację potrzeb na najwyższym możliwym poziomie. Chcąc poszerzyć grono naszych Klientów, zapraszamy do współpracy z naszą firmą osoby zainteresowane handlem i poszukujące nowych wyzwań i możliwości rozwoju.

W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • aktywny handel, zakup i sprzedaż samochodów na podległym rynku,
  • prowadzenie kontaktów handlowych (e-mail, telefon) w języku francuskim,
  • nawiązywanie i rozwój relacji z nowymi Klientami,
  • posprzedażowa obsługa Klientów,
  • budowanie marki firmy u Klientów na danym rynku,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej w języku polskim i francuskim.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu Klientów,
  • wymóg konieczny - bardzo dobra znajomość języka francuskiego,
  • pasja w handlu i adekwatne doświadczenie,
  • doświadczenie zdobyte w branży motoryzacyjnej na analogicznym stanowisku,
  • wielozadaniowość, umiejętność nadawania priorytetów oraz zarządzania czasem,
  • znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych Klientów,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • operatywność i skuteczność w działaniu,
  • zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie, będącej jednym z liderów w swoim obszarze,
  • wprowadzenie do branży,
  • stałą pracę poprzedzoną okresem próbnym,
  • pensję i premię uzależnioną od wyników,
  • przyjazne i nowoczesne środowisko pracy,
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Bielsko-Białej.