Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Konsultant /-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Zielonej Górze (CH Focus Mall)

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca klienta- umowa zlecenie

Nieujawniona

Przedstawiciel Medyczny

Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży - Wymiatacz

Praca Handlowiec sp. z o.o.

11

Super oferta

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

3

Umiejętność budowania długotrwałej relacji z klientem Umiejętność pracy z krótkim cyklem sprzedażowym Umiejętność pracy z ukrytą potrzebą klienta

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Pracahandlowiec.pl to jedyny w Polsce profesjonalny i w pełni specjalistyczny portal ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży i obsługi klienta. Już od 2 lat skutecznie rozwijamy naszą firmę w kierunku zbudowania całego ekosystemu wokół sprzedaży tak, aby pomagać Pracodawcom rekrutować odpowiednie osoby. Ogłoszenia o pracę to jeden z ważniejszych kierunków naszej działalności ale nie jedyny. W obecnym roku nastawiamy się na dalszy intensywny rozwój działu sprzedaży i marketingu, a także usług dookoła sprzedaży.

W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

  1. Jesteśmy zespołem bardzo ambitnych osób i szukamy osób myślących podobnie. Jeżeli chcesz pracować w branży nowoczesnych technologii, nowoczesnej sprzedaży oraz nowoczesnych produktów i usług oferowanych dla HR to my zapewnimy Ci pełen zakres doświadczeń z tego obszaru.
  2. W naszej firmie mamy płaską strukturę organizacyjną co oznacza, że masz bezpośredni dostęp do osób zarządzających i masz bezpośredni wpływ na kształt sprzedaży oraz swojej osoby w strukturach naszej firmy.
  3. W zależności od Twoich umiejętności oraz zaangażowania będziesz otrzymywał coraz ambitniejsze zadania, których celem będzie sprytny, szybki oraz efektywny rozwój naszej firmy.

Jakiego profilu osoby szukamy?

  1. Szukamy WYMIATACZA czyli osoby, która potrafi:
    • pracować z ukrytą potrzebą klienta B2B,
    • pracować z krotkim cyklem sprzedażowym (od kilku dni do 4 tygodni),
    • budować długotrwałą relację z klientem.
  2. Szukamy osoby, która wie, czym różni się problem od wyzwania i potrafi to składnie i precyzyjnie wyjaśnić - nawet zapytana znienacka ;)

Jakie kompetencje jako Wymiatacz powinieneś posiadać?

  1. Prospecting  - aktywne poszukiwanie nowych potencjalnych klientów i nowych szans sprzedaży. Działania w zakresie prospectingu obejmują np.: . telefonowanie "na zimno", social media.
  2. Kwalifikowanie kontaktów - usystematyzowany proces starannej weryfikacji, czy potencjalny klient jest w stanie i jest skłonny dokonać zakupu.
  3. Krytyczne myślenie - umiejętne analizowanie i ocena informacji w celu ujawnienia, czy istnieje powiązanie pomiędzy problemami lub wyzwaniami stojącymi przed potencjalnym klientem, a rozwiązaniem oferowanym przez specjalistę ds. sprzedaży.
  4. Skuteczne zadawanie wnikliwych pytań – prowadzące do ujawnienia realnych problemów i wyzwań stojących przed potencjalnym klientem. By pomóc mu odkryć istotne informacje niezbędne do stwierdzenia, czy nasza oferta może rozwiązać problem lub po to, by pomóc mu w samodzielnym odkryciu wcześniej niezidentyfikowanych problemów.
  5. Skuteczne radzenie sobie z obiekcjami potencjalnych klientów, które wskazują na brak chęci zakupu w danym momencie.
  6. Prezentowanie rozwiązań - umiejętne i przekonujące informowanie potencjalnych klientów o skuteczności proponowanego rozwiązania w odniesieniu do ich problemów lub wyzwań.
  7. Działanie zgodnie z procesem i kontrolowanie procesu sprzedaży  - sumienna i rzetelna realizacja usystematyzowanego procesu sprzedaży, w celu podniesienia skuteczności wysiłków sprzedażowych.  Czynne branie odpowiedzialności za każdy krok procesu sprzedaży poprzez wyraźne definiowanie i uzgadnianie z potencjalnym klientem wszystkich kroków i ich możliwych rezultatów, tak, aby pomóc i pokierować potencjalnego klienta w trakcie podejmowania przez niego decyzji.
  8. Inicjatywa - dążenie, by coś osiągnąć lub zrealizować z sukcesem, któremu towarzyszy motywacja, determinacja i wewnętrzny zapał do regularnego zwiększania poziomu swojej skuteczności.
  9. Orientacja na osiągnięcia - nastawienie na rozwijanie swoich umiejętności sprzedażowych w celu osiągnięcia większej skuteczności i lepszych wyników.
  10. Efektywne wykorzystanie czasu - organizowanie i planowanie produktywnego podziału czasu pomiędzy konkretne działania sprzedażowe.
  11. Nastawienie na rywalizację - stałe i wytrwałe dążenie, by być lepszym i podwyższać swój poziom skuteczności, tak by jak najczęściej wygrywać.

Czym będę się zajmować?

  • Będziesz odpowiedzialny za sprzedaż do klientów B2B naszych produktów  w skład których wchodzą:
    • publikacja ogłoszeń o pracę (zarówno pojedyncze ogłoszenia jak i pakiety warte kilkanaście tys. zł)
    • profile działów handlowych o wartości ok. 3 tys. zł
    • kampanie ogłoszeń w social mediach
    • przygotowanie i optymalizacja treści ogłoszenia pod sprzedaż o wartości ok. 1 tys. zł
    • przegląd i weryfikacja CV o wartości kilkunastu tys. zł
    • ocena kompetencji pracowników dzialu handlowego o wartości kilkunastu tys. zł.
  • Będziesz odpowiedzialny za samodzielne poszukiwanie Klientów (aktywny prospecting) oraz zarządzanie efektywnością i skutecznością swojego procesu sprzedaży.
  • Będziesz pracował w systemie CRM, który służy nam do wewnętrznej komunikacji i otrzymasz na start pełen spisany proces sprzedaży (włącznie ze spisanymi obiekcjami Klientów).

Jak przebiega wdrożenie?

Przez pierwsze ok. 2 tygodnie poznasz nasz proces sprzedaży i marketingu zarówno w teorii jak i w praktyce. Osobą, która będzie Cię wprowadzać w powyższe tematy będzie założyciel firmy. Po tym okresie otrzymasz pierwsze zadania sprzedażowe do realizacji w praktyce. Do komunikacji używamy chata w systemie CRM, także w każdym momencie możesz liczyć na wsparcie pozostałych osób z działu sprzedaży oraz naszej firmy.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z 3 składników:

  1. Podstawy - w wysokości 4500 - 7000 zł netto +VAT lub wyższej w zależności od Twoich kompetencji oraz doświadczenia.
  2. Prowizji - ustalanej indywidualnie w zależności od Twoich sukcesów sprzedażowych. Nie mamy żadnego górnego progu prowizji, stąd Twoje zarobki mogą być bardzo wysokie.
  3. Premii uznaniowej za rozwój firmy o której decyduje Zarząd firmy, po rocznym okresie pracy i ocenie włożonego wkładu pracownika.

Jak dbamy o rozwój pracowników?

  • Nasza firma jest start-upem i bardzo dużo się w niej dzieje, stąd każdego dnia będziesz nabywał nowe kompetencje i umiejętności dot. zarządzania firmą i występującymi w niej procesami (nie tylko sprzedażowymi).
  • Po zatrudnieniu otrzymasz opiekę indywidualnego i certyfikowanego coacha, który będzie z Tobą regularnie pracował nad Twoim rozwojem osobistym i sprzedażowym.
  • Każdego dnia będziesz współpracował z pozostałymi członkami zespołu sprzedaży i wymieniał się wnioskami, spostrzeżeniami i pomysłami.
  • W naszej firmie jesteśmy przyjaciółmi na dobre i na złe 😊.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować poza wynagrodzeniem?

  • Dodatkowy dzień wolny w Twoje urodziny.
  • Dostęp do unikalnej wiedzy sprzedażowej i unikalnego procesu sprzedaży nowoczesnych produktów dla Klienta B2B.
  • Premie świąteczne.
  • I inne dowolne benefity w zależności od wyników finansowych naszej firmy :)