Przedstawiciel Handlowy

4-Eco Group

100

Super oferta

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Umowa Agencyjna

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Lubuskie  - 1 wakat

Komunikatywno┼Ť─ç Budowanie relacji Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y

Opis stanowiska

4-ECO to dystrybutor i instalator o krajowym zasi─Ögu. Naszym zadaniem jest nie tylko dbanie o stan otaczaj─ůcego nas ┼Ťrodowiska, lecz zapewnienie komfortu oraz bezpiecze┼ästwa naszym klientom.

Na terenie kraju posiadamy 46 oddzia┼éów !

Prowadzimy sprzeda┼╝ hurtow─ů oraz detaliczn─ů !

Posiadamy wy┼é─ůczno┼Ť─ç dystrybucji na wybrane produkty !

Jeste┼Ťmy stale rozwijaj─ůc─ů si─Ö firm─ů, która posiada 1.000.000 z┼é kapita┼éu zak┼éadowego.

Je┼Ťli chcesz do┼é─ůczy─ç do naszego zespo┼éu to musisz wiedzie─ç, ┼╝e poszukujemy osoby energicznej, która b─Ödzie otwarcie przekazywa─ç klientom korzy┼Ťci p┼éyn─ůce z posiadania w┼éasnej instalacji fotowoltaicznej, pompy ciep┼éa

Zakres obowi─ůzków:

  • Doradztwo w zakresie odnawialnych ┼║róde┼é energii,
  • Prowadzenie spotka┼ä z klientami,
  • Edukacja klientów, dopasowanie odpowiednich rozwi─ůza┼ä,
  • Przygotowanie wycen i ofert handlowych,
  • Raportowanie dzia┼éa┼ä,
  • Zawieranie umów na realizacj─Ö zlece┼ä.

Wymagania:

  • To praca dla Ciebie, je┼Ťli:
  • Dysponujesz czasem od Poniedzia┼éku do Pi─ůtku,
  • ┼üatwo i z przyjemno┼Ťci─ů nawi─ůzujesz kontakty,
  • Spotkania z lud┼║mi nap─Ödzaj─ů Ci─Ö do dzia┼éania
  • Lubisz oferowa─ç innym op┼éacalne rozwi─ůzania,
  • Szybko i ch─Ötnie przyswajasz now─ů wiedz─Ö,
  • Chcesz si─Ö rozwija─ç,
  • Chcesz oferowa─ç presti┼╝owy produkt, którego jako┼Ťci mo┼╝esz by─ç pewien.

Firma oferuje:

  • Po okresie próbnym sta┼ée podstawowe wynagrodzenie + prowizje od sprzeda┼╝y,
  • Podstawowe narz─Ödzia pracy,
  • Szkolenia wdro┼╝eniowe i uzupe┼éniaj─ůce wiedz─Ö,
  • Wsparcie merytoryczne i Back Office,
  • Konkursy sprzeda┼╝owe z nagrodami,
  • Wyjazdy / imprezy integracyjne,
  • Je┼Ťli spe┼éniasz powy┼╝sze mo┼╝emy zaproponowa─ç Ci prac─Ö w zgranym zespole w pozytywnej, zdrowej atmosferze,
  • Dobr─ů kaw─Ö i klimatyzowane biuro w dobrej lokalizacji.

Przed rozmow─ů kwalifikacyjn─ů prosz─Ö odwiedzi─ç nasz─ů stron─Ö www.4-eco.pl i zapozna─ç si─Ö wst─Öpnie z nami.

CV prosimy sk┼éada─ç za po┼Ťrednictwem portalu.

UWAGA. Rozpatrywane b─Öd─ů wy┼é─ůcznie zg┼éoszenia z przes┼éanym CV osoby aplikuj─ůcej. Jednocze┼Ťnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu do kandydatów, z którymi wst─Öpnie b─Ödziemy zainteresowani nawi─ůzaniem wspó┼épracy.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja prowizja: 3 100 - 30 000 zł