Przedstawiciel Handlowy NOWA

Samochód Baza kontaktów

Sprzedawca Działu mięsno – wędliniarskiego

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta

Przedstawiciel handlowy ds. systemów magazynowania energii i fotowoltaiki dla firm

Beker Energy sp. z o.o.

40

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Łochów

Kluczowe umiejętności

Negocjacje Znajomość technik sprzedaży Kalkulacje ofertowe

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Beker Energy firmą inżyniersko doradczą, należącą do Grupy Energy.

Jeśli jesteś skuteczny/ skuteczna to wiesz, że zmiana pracy ma sens tylko wtedy, gdy jest to zmiana strategiczna. W Beker analizujemy rozwijający się rynek energetyki. Uczestniczymy w tym rynku, bo wiemy, że jest to jeden z 2 najszybciej rozwijających się segmentów gospodarki.

Jeśli myślisz o swojej przyszłości, swoim miejscu w biznesie to jesteś jednym/ jedną z nas.

Grupa jest integratorem systemów energetycznych i automatyki. Nasi inżynierowie projektują systemy zasilania gwarantowanego dostarczane do PKP PLK,  budujemy wyprowadzenia mocy z farm, stacje transformatorowe, elektrownie fotowoltaiczne wraz z systemami zarządzania i magazynowania energią. Grupa Energy to grupa 3 spółek działających na rynku budownictwa i sprzedaży usług inżynierskich. Firmy w 2020 roku zamknęły sprzedaż na poziomie 30 milionów.

Nadal uważamy się za małą zwinną firmę,  dzięki której możesz budować swoją karierę.

Dołączając do Beker Energy, dołączasz do  lidera rozwiązań technicznych dla klientów biznesowych. Będziesz oferować rozwiązania z zakresu optymalizacji kosztów energii.

Nasze rozwiązania obejmują: instalacje fotowoltaiczne o mocy do 50kWp, instalacje fotowoltaicznie o mocy przekraczającej 50kWp, optymalizację mocy biernej, systemy sterowania i magazynowania energii, wykonywanie dokumentacji projektowej, doradztwo przedsiębiorstwom w obarze energetyki.

  • Jeśli masz wysokie oczekiwania wobec rozwoju swojej kariery zawodowej,
  • Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży do firm  i jesteś dobry/a w te klocki,
  • Jeśli umiesz łączyć skalę działania z jakością oferowanych usług,
  • Jeśli lubisz pracę w terenie i potrafisz samodzielnie pozyskiwać klientów
  • Chcesz sprzedawać korzystne dla Klientów rozwiązania,
  • To jesteś jednym nas. Przyłącz się.

Oferujemy:

  • Wdrożenie do pracy w wymagającym segmencie rynku
  • Wsparcie działu ekonomicznego w przedstawieniu korzyści ekonomicznych oferowanych rozwiązań
  • Wsparcie kierownictwa firmy w prowadzeniu rozmów technicznych z klientami
  • Wsparcie działu technicznego w przygotowaniu ofert dla klientów
  • Pensja podstawowa 4000 – 6000 + VAT,
  • Samochód Skoda Rapid,
  • Karty paliwowe
  • Narzędzia pracy laptop, telefon, wizytówki,
  • Materiały marketingowe

Twój zakres działania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów  - firm
  • Analiza kosztów energii klientów,
  • Modelowanie korzyści ekonomicznych oferowanych rozwiązań
  • Uzgadnianie z działem technicznym optymalnych rozwiązań technicznych dla klientów
  • Negocjacje umów z klientami
  • Zawieranie umów
  • Opieka nad Klientem w okresie sprzedaży do przekazania do działu obsługi technicznej i gwarancji

Sprawdź, czy Ciebie szukamy:

  • Nie lubimy robić nudnych rzeczy, nie kopiujemy konkurencji. Jeśli dobrze radzisz sobie w sytuacji w której schodzisz z utartych ścieżek i potrafisz wysłuchać klientów i wraz z działem technicznym dobrać właściwe rozwiązania, to odniesiesz sukces z Beker, w którym cenimy innowacyjność i myślenie out of box.
  • Nie lubimy stać z założonymi rękami, nie narzekamy na kiepskie leady, bo ich nie kupujemy. Szukamy osób proaktywnych, potrafiących samodzielnie pozyskiwać klientów. Jeżeli potrafisz samodzielnie pozyskiwać klientów to jesteś w 5% najlepszych ludzi w sprzedaży.
  • Jesteśmy tam, gdzie są nasi klienci. Jeśli lubisz pracę w terenie, to polubisz pracę z nami. Nasz dział wsparcia technicznego jest do dyspozycji by wesprzeć Cię w przygotowaniu ofert, kierownictwo wesprze w spotkaniach na wysokim szczeblu.
  • Nie musisz być inżynierem by pracować z nami. Posiadanie wiedzy z zakresu energetyki może Ci pomóc we wdrożeniu, studia techniczne również,  ale bardziej cenimy Twoje zaangażowanie i talent sprzedażowy niż kompetencje twarde. W naszym dziale technicznym pracuje kilkunastu znakomitych inżynierów. Wierzymy specjalizację i kooperację.
  • Nie lubimy skoczków. Jeśli jesteś skuteczny/ skuteczna to wiesz, że zmiana pracy ma sens tylko wtedy, gdy jest to zmiana strategiczna. W Beker analizujemy rozwijający się rynek energetyki. Uczestniczymy w tym rynku, bo wiemy, że jest to jeden z 2 najszybciej rozwijających się segmentów gospodarki. Jeśli myślisz o swojej przyszłości, swoim miejscu w biznesie to jesteś jednym/ jedną z nas.