Specjalista ds. sprzedaży

  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Agent Nieruchomości

Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. utrzymania klienta B2B

DPS Software Sp. z o.o.

95

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Negocjacje Prowadzenie rozmów telefonicznych Nawiązywanie relacji biznesowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

DPS Software Polska to zgrany zespół profesjonalistów dostarczających polskim firmom rozwiązania informatyczne klasy CAD/CAM/CAE/PDM. Codziennie spotykamy się i rozmawiamy z naszymi Klientami, żeby poznać specyfikę ich pracy i móc zarekomendować najlepsze rozwiązania, wspomagając ich rozwój i innowacyjność. Naszym priorytetem jest współpraca na najwyższym poziomie zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi Klientami.

Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Czym się będziesz zajmować?

• Monitorowaniem i pilnowaniem terminów wygasających subskrypcji na oprogramowanie,
• informowanie i ofertowanie Klientom możliwości przedłużenia subskrypcji,
• sporządzaniem oferty i finalizacją sprzedaży,
• dodatkowo zajmiesz się pracą z bazą danych i aktualizacją informacji o Klientach.

Co Ci pomoże w wykonywaniu swoich zadań?

• Umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów telefonicznych,
• doświadczenie w obsłudze klienta też się przyda,
• inicjatywa i konsekwencja w realizacji zadań,
• skupienie na rozwoju umiejętności sprzedażowych,
• znajomość j. angielskiego na poziomie B2.

Proponujemy w zamian:

• atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system prowizyjny,
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• szkolenia produktowe i wsparcie na kolejnych etapach wdrożenia,
• niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
• możliwość rozwoju w strukturze działu handlowego,
• pakiet medyczny, kartę Multisport, dofinasowanie do nauki języka angielskiego.

Kliknij przycisk „Aplikuj” i prześlij swoje CV!

Przewidywana data zatrudnienia: 21.11.2022