Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Sales Manager

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

100

Super oferta

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

> 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Zarządzanie zespołem Sprzedaż b2b Sprzedaż doradcza

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy liderem oprogramowania Unified Communication & Customer Experience w Polsce. Jako pierwsi stworzyliśmy zaawansowaną platformę SaaS do kompleksowego zarządzania wielokanałową komunikacją oraz zgłoszeniami klientów.  Nasze innowacyjne rozwiązania i ekspercka wiedza od 2008 roku pozwalają naszym Klientom osiągnąć ponadprzeciętne wyniki biznesowe.  Wielokrotnie zdobywaliśmy nagrody i wyróżnienia w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.focustelecom.pl

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do nas jako:

Sales Manager!

Zakres obowiązków:

  • realizacja ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych, zgodnie ze strategią firmy
  • organizowanie i wspieranie pracy zespołu podległych handlowców
  • nadzór nad prowadzeniem projektów sprzedażowych w podległym zespole
  • rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym zespole w modelu sprzedaży doradczej
  • zapewnienie efektywnej współpracy z innymi działami firmy
  • przygotowywanie prognoz, analiz i raportów

Oferujemy:

  • długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • owocowe dni :)
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Oczekujemy:

  • znajomości mechanizmów sprzedaży doradczej B2B w dziedzinie rozwiązań technologicznych opartych o oprogramowanie, w modelu SaaS
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedaży doradczej złożonych rozwiązań technologicznych
  • motywacji do podejmowania działań, wytrwałości w dążeniu do celu i umiejętności wprowadzania zmian
  • znajomość branży informatyczno-telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem