Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Specjalista ds. sprzedaży

Geotik Sp. z o.o.

15

Super oferta

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

2

Lokalizacja

Gdańsk

Kluczowe umiejętności

Budowanie relacji Prezentacje handlowe Negocjacje

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Spółka GEOTIK powstała w 2016 roku z połączenia wyodrębnionej części T-matic Systems, spółki zależnej Arcus SA, zajmującej się telematyką, ze spółką Rikaline – polskim producentem aplikacji i urządzeń do zarządzania flotą samochodową. GEOTIK Sp. z o.o. oferuje zaawansowany technologicznie i funkcjonalnie produkt dedykowany dla dużych przedsiębiorstw i instytucji oraz rozwiązania przeznaczone dla mniejszych podmiotów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista d/s Sprzedaży

Miejsce pracy: Katowice lub Gdańsk

Będziesz odpowiadać za:

  • aktywny udział w tworzeniu i realizacji strategii i planów sprzedaży – krótko i długoterminowych w zakresie obsługiwanych klientów,
  • określanie celów sprzedaży w odniesieniu do grup produktowych,
  • podejmowanie działań mających na celu rozpoznanie nowych możliwości w zakresie rozwoju bazy klientów,
  • prognozowanie wielkości sprzedaży dla nowych klientów,
  • pozyskiwanie nowych klientów i zarządzanie kontaktami handlowymi,
  • tworzenie list szans rynkowych i indywidualnych planów klienckich,
  • przygotowanie, nadzorowanie i realizacja budżetów,
  • ofertowanie oraz wsparcie w procesach windykacji i obsługi reklamacji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w handlu w sektorze B2B,
  • łatwości nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych,
  • dyspozycyjności i gotowości do wizyt u klientów,
  • umiejętności prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych,
  • umiejętności planowania zadań, szybkiego uczenia się i pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • sumienności i dbałości o szczegóły,
  • umiejętności zarządzania czasem pracy,
  • samodzielnego wykonywania powierzonych obowiązków,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • rozwój i awans zawodowy,
  • miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy oraz zespół, który dzieli się swoją wiedzą i pomysłami,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • szkolenia produktowe i handlowe oraz dostęp do nowych technologii,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz osiąganych wyników,
  • nowoczesne środowisko pracy w młodym i dynamicznym zespole,
  • pracę w oparciu o umowę cywilno-prawną lub umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy,
  • hybrydowy tryb pracy.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.