Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket NOWA

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Inżynier Sprzedaży z branży HVAC

LOXIMIDE Sp. z o.o.

30

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Chęć rozwoju Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

LOXIMIDE Sp. z o.o. działa na rynku od 2005 roku. Jesteśmy producentem i dystrybutorem urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych dla branży HVAC na rynkach polskim i zagranicznym. Firma LOXIMIDE Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski marki MADEL. Oferujemy produkty dla sektora publicznego, komercyjnego i przemysłowego. Nasze produkty posiadają autorskie rozwiązania techniczne oraz rozwiązania patentowane. Tworzymy markę, której celem jest przełożenie wiedzy i doświadczenia na komfort użytkownika systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie/Latchorzew przy ulicy Warszawskiej 164. Firma dysponuje częścią biurowo-szkoleniową, magazynową oraz produkcyjną. Wysokie parametry techniczne urządzeń, jakość, konkurencyjne ceny, szybkość realizacji oraz sprawna obsługa techniczno-handlowa to główne atuty firmy, które zwiększają jej konkurencyjność i rozwój na rynku.

Aktualnie poszukujemy dynaminczej osoby na stanowisko:

Nasze wymagania:

  • Przygotowywanie ofert handlowych i doborów technicznych
  • Wsparcie działu realizacji zamówień
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami handlowymi, współpraca z projektantami, architektami, firmami wykonawczymi
  • Raportowanie i planowanie działań handlowych w celu umacniania pozycji firmy na rynku branżowym
  • Współpraca z działem produkcyjnym i technologicznym
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Twój zakres obowiązków:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo lub pokrewne)
  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel), programu Autocad
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność,
  • Chęć rozwoju, zaangażowanie w realizację celów
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 8:00-16:00
  • Stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne szkolenia wprowadzające, techniczne oraz produktowe
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Duże możliwości rozwoju,
  • Dobrą atmosferę oraz warunki pracy w zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. laptop, telefon komórkowy)
  • Szkolenia zawodowe, dodatkowe benefity