Specjalista ds. sprzedaży Solar Spy

Pragmile

67

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzedaży

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Budowanie relacji Prezentacje handlowe Orientacja na działanie

Opis stanowiska

SOLAR SPY, jest innowacyjną, wykorzystującą sztuczną inteligencję i technologie uczenia maszynowego platformą SaaS umożliwiającą maksymalizację efektywności oraz optymalizację kosztów zarządzania instalacjami fotowoltaicznymi.
Dostarczając szeroki wachlarz wartości biznesowych spółkom inwestycyjnym, firmom Asset Management, oraz podmiotom O&M, platformę SOLAR SPY cechuje zaawansowanie technologiczne nieobecne w produktach konkurencji.

Mając na celu dalsze zwiększenie rozpoznawalności marki SOLAR SPY, oraz rozszerzenie portfela kluczowych klientów, poszukujemy nowego członka do rozwijającego się zespołu sprzedaży.
Zadaniem nowej osoby będzie proaktywne budowanie i rozwój relacji handlowych z potencjalnymi klientami na terenie Polski, oraz w krajach Europy, Bliskiego Wschodu i w Ameryce.

Jeśli cechuje Cię praktyczna umiejętność prowadzenia procesów sprzedaży doradczej z klientami biznesowymi B2B, jesteś osobą pełną energii i zapału do budowania sieci kontaktów biznesowych skutkujących nawiązaniem współpracy, a Twoją codzienną pracę charakteryzuje skrupulatność i umiejętność płynnej komunikacji w języku polskim i angielskim, z chęcią zaprosimy Cię na rozmowę w celu wspólnego poznania się.

Gdy już dołączysz do naszego zespołu, Twoimi głównymi wyzwaniami będą:

  • pro-aktywne budowanie relacji handlowych, skutkujące nawiązaniem współpracy (telefon, mail, sieci społecznościowe, targi technologiczne)
  • analizowanie wyzwań potencjalnych klientów w celu dobrania rozwiązań odpowiadających na ich potrzeby
  • prowadzenie spotkań sprzedażowych (on-line, oraz na żywo)
  • rozwój relacji handlowych poprzez wsparcie istniejących klientów, oraz dalszy rozwój współpracy z nimi
  • nieustanne budowanie profesjonalnego wizerunku spółki

Główne cechy pożądanego kandydata:

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu profesjonalnych kontaktów biznesowych
  • praktyczna umiejętność analizy biznesowej i prowadzenia wielokanałowego procesu sprzedaży doradczej do osób na stanowiskach kierowniczych i zarządczych
  • praktyczna znajomość języka biznesowego angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2, bądź wyższym
  • energia i nieustanne dążenie do osiągania sukcesów
  • sumienność i rzetelność zarówno w relacji z klientem, oraz ze wszystkimi członkami zespołu
  • efektywna organizacja pracy własnej

Miło nas zaskoczysz, jeżeli poza powyższymi cechami będziesz miał:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów SaaS do biznesu, lub branży związanej z PV

Możesz się po nas spodziewać:

  • atrakcyjnego wynagrodzenia składającego się z solidnej podstawy, oraz nielimitowanej prowizji odpowiadającej osiąganym przez Ciebie wynikom
  • pełnego wsparcia członków pozostałych zespołów podczas całego procesu sprzedaży
  • ciągłego rozwoju kompetencji sprzedażowych
  • pracy w modelu hybrydowym (ale zawsze zapraszamy do naszego biura w centrum Warszawy)
  • niezbędnych narzędzi pracy tj. laptop oraz telefon służbowy
  • super atmosfery i wielu dodatkowych benefitów, znanych jedynie w branży IT
  • wielu szans do integracji, zarówno w pracy, jak i po niej

Poza wypłacanym na czas wynagrodzeniem, możesz się spodziewać:

  • opieki zdrowotnej LuxMed
  • dofinansowania do karty sportowej Medicover Sport
  • budżetu szkoleniowego rozwijającego Twoje kompetencje sprzedażowe
  • spotkań po pracy i imprez integracyjnych

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV!

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 4 000 - 8 000 zł