Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Pośrednictwo Finansowo - Ubezpieczeniowe

30

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Kluczowe umiejętności

Komunikatywność Sumienność Przedsiębiorczość

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

W związku z rozwojem struktur sprzedażowych poszukujemy trzech

Doradców ubezpieczeniowo-finansowych

prowadzących własną działalność gospodarczą lub otwartych na jej założenie

Jeżeli chcesz współpracować z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku w sektorze finansowym i stawiasz na wysokie wynagrodzenie to oferta firmy o holenderskich korzeniach jest dla Ciebie! Zajmujemy się sprzedażą polis ubezpieczeniowych na życie dla klientów indywidualnych oraz polis ubezpieczenia grupowego pracowników dla firm.

Oferujemy:

  • Podstawa 3 000 zł do 5000 zł  + wysokie prowizje od każdej sprzedaży
  • bogata oferta benefitów pracowniczych: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport, program emerytalny
  • bazę potencjalnych klientów do kontaktu
  • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe i szeroki pakiet szkoleń sprzedażowych w kolejnych etapach kariery
  • wsparcie Menedżera zarówno we wdrożeniu w obowiązki jak i przy pozyskiwaniu własnych klientów
  • praca w doświadczonym i koleżeńskim zespole, który się wzajemnie wspiera i lubi wyjazdy integracyjne
  • bonus wdrożeniowy na start
  • w pracy korzystamy z profesjonalnego systemu CRM, możemy prcować stacjonarnie lub on-line
  • każdy ma możliwość szybkiego awansu na stanowisko kierownicze jeśli będzie osiągał dobre wyniki sprzedażowe i posiada  umiejętości zarządcze
  • naszą przewagą konkurencyjna jest wiele wyróżnień przyznawanych przez konsumentów i gremia branżowe, co skutecznie otwiera drzwi do współpracy z nowymi klientami, a atrakcyjna taryfikacja naszych polis jest skutecznym narzędziem w długofalowej współpracy
  • współpracując z naszą firmą będziesz miał do wyboru czas pracy i tylko od Ciebie zależy, czy wolisz pracować w godzinach porannych, czy popołudniowych

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego – warunek konieczny
  • swobody w prowadzeniu rozmów telefonicznych - posługiwania się poprawną polszczyzną
  • wysokiej kultury osobistej
  • wysokiej skuteczności działania
  • umiejętności budowania relacji
  • umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej
  • uczciwości, solidności i zaangażowania w pracy
  • wysokich zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych
  • samodzielności, ambicji i motywacji do osiągania celów
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów

W naszym Obszarze każdy jest wyjątkowy, każdy ma szanse być najlepszy, dlatego jeśli masz doświadczenie w sprzedaży to super atut, jeśli nigdy nie sprzedawałeś to szybko Cię tego nauczymy.