Specjalista ds. sprzedaży

  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Zielonka

Orientacja na działanie Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Topserw od ponad 24 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku polskim, w zakresie produktów służących bezpieczeństwu pracy oraz ochronie zdrowia i środowiska. Wdrażamy najlepsze światowe rozwiązania dotyczące obsługi i magazynowania substancji niebezpiecznych oraz pełne wyposażenie związane z bezpieczną pracą w środowiskach niebezpiecznych. Stawiamy na innowacyjność, najwyższą jakość oferowanych produktów, ich niezawodność oraz wysokie walory użytkowe. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne rozwiązania, wysoko wykwalifikowany zespół i profesjonalna obsługa klientów to cechy, które wyróżniają nas na rynku.

Handlowiec

Miejsce pracy: Zielonka

Dlaczego warto u nas pracować?

  • Oferujemy zawsze pracę na pełen etat oraz dowolność w formie zatrudnienia.
  • Mamy przyjazne miejsce pracy ulokowane blisko Warszawy, charakteryzujące się zgranym zespołem.
  • Posiadamy 24 lata doświadczenia więc wiemy jak stworzyć możliwości rozwoju.

Kogo szukamy?

  • Osoby, która posiada doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Kogoś kto wie jak budować długotrwałe relacje z Klientami.
  • Osoby, której mocną stroną jest komunikatywność i autoprezentacja.
  • Sprzedaż to wyzwanie - aby je podjąć osoba powinna być zorientowana na cel i pozytywnie nastawiona.
  • Niezbędna będzie umiejętnośc zarządzania czasem a także dyspozycyjność.
  • Osoby ciekawej świata ponieważ praca w dziale handlowym wiąże się z częstymi podróżami służbowymi.

Czym będę się zajmować?

  • Obsługą klienta polegającą na bezpośrednim lub tefonicznym kontakcie.
  • Dbaniem o stabilną i długoterminową współpracę z naszymi klientami a takze pozyskiwaniem nowych klientów.
  • Prowadzeniem prezentacji, szkoleń.
  • Przygotowywaniem ofert i tworzeniem projektów w oparciu o potrzeby klienta.

W osiągnięciu satysfakcjonujących wyników sprzedaży pomogą Ci narzędzia:

  • przyjazny i sprawdzony przez nas system CRM, który integruje całą komunikację z klientem w jednym miejscu,
  • laptop, telefon,
  • auto służbowe,
  • inne narzędzia do skutecznego pozyskiwania klientów.

Jak wygląda wdrożenie oraz jak zbudowany jest dział handlowy?

Na Dział Handlowy składa się obecnie 14 osób. Zarządzany jest bezpośrednio przez jednego z właścicieli. Atmosfera w zespole jest swobodna z jasnym przekazem wymagań i dużą odpowiedzialnością za wspólny wynik.

  • W pierwszym tygodniu pracy pracownik odbędzie wstępne szkolenia techniczne oraz pozostały czas przeznaczy na sprawy administracyjne.
  • W drugim tygodniu pracownik odbędzie szkolenia polegające na szczegółowym poznaniu produktów firmy i zapoznaniu się z zasadami współpracy i funkcjonowania. Zacznie realizować konkretne zadania handlowe przy wsparciu osoby szkolącej. Docelowo, po około 1 miesiącu pracownik będzie gotowy do samodzielnej realizacji procesu sprzedażowego.

Jak zorganizowany jest proces sprzedaży?

Preferujemy następujący sposób pozyskiwanie klienta:

  1. Wizyta
  2. Zapytanie klienta
  3. Zapytanie zapisane w CRM
  4. Kontakt z klientem - analiza potrzeb
  5. Przedstawienie propozycji
  6. Przesłanie oferty
  7. Decyzja klienta
  8. Sprzedaż - zebranie niezbędnych informacji
  9. Kontakt po sprzedaży

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z 2 składników:

  • Stała podstawa gwarantująca stabilność finansową.
  • Premia bez górnego limitu uzależniona od osiągniętej marży i obrotu w danym miesiącu

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne