Przedstawciel Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 19-04-2024
Nieujawniona
Samochód

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży - Branża FMCG

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 15-04-2024
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Sprzedawca Wewnętrzny

  • B2B, B2C
Nieujawniona

Doradca klienta- umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Menedżer Sprzedaży - Przedstawiciel Handlowy

Zakład Elektroniczny SiMS Sp. z o.o. Sp. kom.

116

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Bydgoszcz

Kluczowe umiejętności

Kalkulacje ofertowe Negocjacje Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Zakład Elektroniczny SiMS jest firmą z całkowicie polskim kapitałem, obecną na rynku od 1990 roku. Obsługujemy Rynek Transportu Publicznego: instytucje, firmy oraz spółki miejskie. Ułatwiamy pasażerom codzienne korzystanie ze środków komunikacji publicznej. Dostarczamy firmom systemy, które przekazują dane o realizacji zadań i udostępniają je służbom nadzoru. Dzięki Naszym produktom zostaje zwiększone bezpieczeństwo pasażerów, kierowcy oraz samego pojazdu.

Głównym celem firmy SiMS jest zapewnienie kompleksowej obsługi klienta – od koncepcji do produktu. Nasz Zespół Konstrukcyjny oferuje pełen zakres obsługi projektu klienta, od początkowego stadium opracowania zasad działania systemu, poprzez projektowanie urządzeń i oprogramowania, do przygotowania końcowej dokumentacji technicznej. Wprowadzamy projekt w życie dzięki własnym nowoczesnym liniom produkcyjnym, kompleksowej implementacji systemu aż po serwis techniczny urządzeń.

Prowadzimy również realizacje projektów na podstawie dokumentacji technicznej dostarczonej przez klienta. Jesteśmy producentem OEM dla klientów branży elektronicznej, automatyki, jak również systemów pomiarów energii elektrycznej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Czym się wyróżniamy?

  1. Praca bezpośrednio z Zarządem - w firmie mamy płaską strukturę organizacyjna co oznacza, że masz bezpośredni dostęp do osoby zarządzającej i możesz bezpośrednio od niej uczyć się sprzedaży i zarządzania.
  2. Zadbamy o Twój rozwój – w firmie organizujemy lekcję języka angielskiego w grupach max 5 osobowych. Jest kilka grup z uwzględnieniem poziomu znajomości języka.
  3. Zadbamy o Twoje zdrowie – zapewnimy Ci bogaty pakiet medyczny w PZU Zdrowie. W zależności od swoich potrzeb możesz dopasować do siebie ofertę.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Poszukujemy osoby, która posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży. Idealnie, gdyby było ono z branży elektronicznej.
  • Zależy nam na osobie samodzielnej, która cechuje się systematycznością, sumiennością i zaangażowaniem w budowanie relacji z Klientem.
  • Ważnym aspektem jest dla nas również wysoki stopień komunikatywności oraz umiejętność nawiązywania kontaktów z potencjalnymi Klientami.
  • Wymagamy znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodne porozumiewanie się oraz gotowości do służbowych wyjazdów.

Czym będziesz się zajmować?

  • Będziesz odpowiedzialny za nawiązywanie nowych kontaktów handlowych (aktywny prospecting przy wykorzystaniu telefonu, maila, osobistych kontaktów, social sellingu, itp.).
  • Po pozyskaniu kontaktu będziesz odpowiedzialny za sprzedaż doradczą w trakcie spotkania B2B polegającą na identyfikacji potrzeb Klienta w celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania z oferty firmy, przeprowadzenie negocjacji oraz podpisanie umowy.
  • Prowadzeniem procesu sprzedaży od początku do końca procesu oraz realizację planu sprzedaży.
  • Budowaniem pozytywnych relacji z Klientami w całym procesie sprzedażowym w celu uzyskania rekomendacji do kolejnych Klientów.

Jak zbudowany jest proces sprzedaży?

Proces sprzedaży składa się z następujących etapów:

  1. Pozyskanie kontaktu lub wykorzystanie kontaktu dostarczonego przez firmę.
  2. Spotkanie z Klientem i omówienie potrzeb.
  3. Przedstawienie potrzeb Klienta i omówienie rozwiązania z działem technicznym.
  4. Przedstawienie oferty Klientowi.
  5. Negocjacje.
  6. Podpisanie umowy.

Jak przebiega wdrożenie?

Okres wdrożenia trwa 6 miesięcy. W pierwszym miesiącu pracy zapoznasz się z naszymi procedurami, zakresem zadań oraz poznasz zakres oferowanych produktów. W trakcie pierwszych 3 miesięcy pracy otrzymasz wsparcie opiekuna, który „prowadzi” nowego PH przez cały proces wdrożenia.

Jak będę wynagradzany?

System wynagradzania składa się z 2 elementów:

  • Wynagrodzenia zasadniczego – uzależnionego od doświadczenia.
  • Prowizji od sprzedaży – rozliczanej w cyklach półrocznych.

Jak zbudowany jest dział handlowy i jak firma dba o atmosferę?

Dział handlowy liczy 3 osoby wraz z osobą Zarządzającą. Przełożony deleguje zadania oraz bezpośrednio rozlicza pracowników z powierzonych zadań.

Atmosfera budowana jest poprzez:

  • Wyjazdy integracyjne oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Spotkania z przedstawicielem Zarządu w celu omówienia postępu działań oraz dalszych planów (raz na kwartał).
  • Regularne omawianie aktywności handlowej w cyklach tygodniowych i miesięcznych.
  • Wzajemne wsparcie.

Co jeszcze oprócz wynagrodzenia oferuje firma?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Laptop, telefon służbowy, samochód na wyjazdy służbowe
  • Możliwość uczęszczania na lekcje języka angielskiego organizowane we firmie.