Przedstawiciel Handlowy branża OzE

  • B2B, B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 27-03-2024
Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Agent Nieruchomości

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Broker OZE (współpraca)

ecoPartner Sp. z o.o.

10

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

7

Lokalizacja

Supraśl

Doświadczenie w sprzedaży Samodzielność Zdolności organizacyjne

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Zespół ecoPartner działa na rynku fotowoltaiki od 2014 roku. Spółka wraz ze swoimi wykonawcami ma na koncie ponad 8 tysięcy instalacji fotowoltaicznych w całym kraju zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych

Jeśli sprzedawałeś/aś fotowoltaikę, na pewno nie raz straciłeś/aś klienta ze względu na:

  • zbyt wysokie ceny
  • brak komponentów, których życzył sobie klient
  • długi czas oczekiwania na wycenę i projekt
  • zbyt długi czas realizacji
  • niejasne warunki oferty

Z ecoPartner nie stracisz żadnego klienta i będziesz zarabiać więcej!

ZOSTAŃ

Brokerem OZE

(cała Polska)

Co oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie - decyduj o wysokości swojego wynagrodzenia i zarabiaj więcej!
  • Szeroką ofertę modułów i inwerterów - dopasuj ofertę do każdego klienta
  • Super atrakcyjne ceny dla klientów - wygrywaj z konkurencją
  • Super prosty w obsłudze CRM, gdzie przygotowanie wyceny zajmuje 2 minuty - obsługuj sprawniej i więcej klientów
  • Wsparcie doświadczonego koordynatora i projektantów
  • Proste i przejrzyste warunki współpracy - Umowa B2B lub UZ
  • Współpracę ze stabilną, dużą i ogólnopolską firmą
  • Możliwość tworzenia struktur sprzedażowych i własnej firmy
  • Dla najlepszych i stałych współpracowników dostęp do leadów

Czym będziesz się zajmował/a:

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz innych OZE
  • samodzielne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • wsparcie klienta w zakresie wyboru instalacji oraz innych OZE
  • przygotowanie ofert z wykorzystaniem autorskiego systemu

Sprawdzisz się w roli Brokera OZE jeżeli:

  • masz doświadczenie w sprzedaży, bądź instalowaniu fotowoltaiki lub ogólnie sprzedaży (m.in. gazu, energii, produktów finansowych, ubezpieczeniowych, itd.)
  • wiesz jak dotrzeć do klienta i masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • jesteś samodzielny/a i masz zdolności organizacyjne

Kliknij przycisk "Aplikuj" i zarejestruj się na prezentację warunków współpracy.

Administratorem danych osobowych przekazanych w procesie rekrutacji jest spółka ecoPartner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania procesu rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach - przez okres 36 miesięcy.