Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Prowizja: 20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów
  • Velectro
  • B2B, B2C
  • Energia - Energia odnawialna
Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

DPS Software Sp. z o.o.

95

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Stare Budkowice

Orientacja na cel Praca z firmami produkcyjnymi Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

DPS Software Polska to zgrany i skuteczny zespół profesjonalistów dostarczających polskim firmom rozwiązania informatyczne klasy CAD/CAM/CAE/PDM/ERP o licencjonowaniu tradycyjnym oraz chmurowym. Codziennie spotykamy się i rozmawiamy z naszymi Klientami, żeby poznać specyfikę ich pracy i móc zarekomendować najlepsze rozwiązania, wspomagając ich rozwój i innowacyjność. Naszym priorytetem jest współpraca na najwyższym poziomie zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi Klientami.

Jeżeli:

  • wiesz jak i gdzie poszukiwać potencjalnych Klientów,
  • umiesz zbadać ich potrzeby i zrozumieć wyzwania z jakimi się mierzą,
  • potrafisz umiejętnie zbudować ofertę spośród dostępnych rozwiązań,
  • doprowadzić do finalizacji sprzedaży,
  • a Twoim celem jest realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!

Specjalista ds. sprzedaży

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

  • poszukiwanie potencjalnych Klientów,
  • badanie potrzeb i wyzwań klientów,
  • dopasowanie oferowanych przez firmę rozwiązań inżynierskich,
  • negocjacje i finalizacja sprzedaży,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

 Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w sprzedaży do klienta biznesowego (B2B)
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania trwałych, pozytywnych relacji z Klientem,
  • dużej determinacji w realizacji postawionych celów sprzedażowych,
  • koncentracji na aktywnym poszukiwaniu klientów,
  • umiejętności pracy w dynamicznym środowisku biznesowym,
  • znajomości angielskiego – B1/B2,
  • prawa jazdy kat B. (wyjazdy służbowe).

 Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość rynku maszynowego, narzędziowego lub rozwiązań inżynierskich typu CAD/CAM.

 Zapewniamy:

  • pewne zatrudnienie (umowa o pracę + prowizje sprzedażowe),
  • atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników - Sky is the Limit,
  • niezbędne szkolenia produktowe i skuteczne wdrożenie na stanowisko pracy,
  • pakiet dla wybrednych: Medicover, Multisport, język angielski, ubezpieczenie grupowe,
  • owocowe poniedziałki zostały wstrzymane, ale liczymy, że wrócą 😊

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-674, na ulicy Marynarskiej 15. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.”