Zobacz inne oferty pracy

Doradca Klienta Biznesowego - Digital Marketing SEO

SUNRISE SYSTEM

350

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

> 5 lat

Poziom do┼Ťwiadczenia

3

Lokalizacja

Bydgoszcz  - 3 wakaty

Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Wsp├│┼ézawodnictwo Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami

Opis stanowiska

Firma Sunrise System swoj─ů dzia┼éalno┼Ť─ç rozpocz─Ö┼éa jako firma rodzinna w 2003 r. Dzi┼Ť stanowi jedn─ů z najwi─Ökszych agencji interaktywnych w kraju i cz─Ö┼Ť─ç mi─Ödzynarodowego holdingu medialnego Bauer Media Group. W naszym portfolio us┼éug znajduj─ů si─Ö 4 kluczowe rozwi─ůzania: pozycjonowanie stron internetowych, kampanie Google Ads, tworzenie stron internetowych oraz content marketing. Pionierstwo w podejmowanych przez nas dzia┼éaniach na tych p┼éaszczyznach sprawia, ┼╝e firma dzi┼Ť wyznacza trendy w ró┼╝nych obszarach e-marketingu. A nasze do┼Ťwiadczenie i wiedza pozwalaj─ů elastycznie dopasowa─ç ofert─Ö do oczekiwa┼ä zarówno ma┼éych, ┼Ťrednich, jak i globalnych przedsi─Öbiorstw.

W zwi─ůzku z nieustannym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Twój zakres obowi─ůzków:

  • Sprzeda┼╝ najwy┼╝szej jako┼Ťci us┼éug marketingu internetowego przy wykorzystaniu najnowszych kana┼éów kontaktu;
  • Nawi─ůzywanie relacji i efektywne pozyskiwanie Klientów;
  • Identyfikowanie potrzeb klientów i dopasowania odpowiedniego rozwi─ůzania;
  • Przygotowywanie umów oraz innych niezb─Ödnych dokumentów.

Nasze wymagania:

  • Komunikatywno┼Ť─ç i ┼éatwo┼Ť─ç nawi─ůzywania kontaktów;
  • Ch─Ö─ç rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy;
  • Zdolno┼Ťci negocjacyjne;
  • Sumienno┼Ť─ç, umiej─Ötno┼Ť─ç budowania relacji, zaanga┼╝owanie w zadania oraz w pozyskiwanie nowej wiedzy, któr─ů Ci dostarczymy.

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + satysfakcjonuj─ůcy system premiowy bez limitu;
  • Profesjonalne wdro┼╝enie oraz opiek─Ö do┼Ťwiadczonych managerów;
  • Nowoczesne biuro w sercu Katowic;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umow─Ö o Prac─Ö;
  • Realny life & work balance;
  • Program polece┼ä pracowniczych, aby┼Ť pracowa┼é w otoczeniu znajomych, a w dodatku otrzymasz bonus finansowy;
  • Ciekawe wyzwania – w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijaj─ůcej si─Ö bran┼╝y Digital Marketingu;
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju i awansu w globalnych strukturach Grupy Bauer Media;
  • Szeroki wachlarz benefitów (prywatna opieka medyczna, abonament sportowy, ubezpieczenie na ┼╝ycie, wydarzenia integracyjne, dofinansowanie szkole┼ä i kursów, mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy zdalnej, elastyczny czas pracy).

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij swoje CV

Pensja podstawowa: 4 000 - 5 500 zł