Samochód Baza kontaktów

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

Call2Sale

120

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Pułtusk

Kluczowe umiejętności

Negocjacje Obsługa komputera

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w segmencie sprzedaży detalicznej z branży zdrowie & uroda. Zajmujemy się sprzedażą naturalnych suplementów diety i kosmetyków. Rozwijamy nasze struktury, budujemy nowe zespoły, rozwijamy rynki zagraniczne w naszych strukturach i teraz czekamy na Ciebie. Dołącz do Call2Sale!

Poszukujemy:

Specjalistów ds. sprzedaży na rynek niemiecki

Czy potrzebne jest doświadczenie?

Bardziej niż doświadczenie cenimy otwartość i chęć do nauki! Bo tylko z takim nastawienie osiąga się sukcesy w sprzedaży. Podczas szkolenia nauczymy Cię jak sprzedawać skutecznie i osiągać wysokie prowizje!

Czy Twoje kontakty będą z "zimnej bazy"?

Kontaktujesz się tylko i wyłącznie z klientem, który zna nasz produkt i zamówił go wcześniej, proponując i dosprzedając ten sam lub inny z naszej oferty! Czyli jest to tzw. baza „ciepła” – nawet byśmy powiedzieli najcieplejsza 😉!

Dlaczego warto jeszcze podjąć z nami współpracę?

  • Nauczymy Cię jak sprzedawać, nie w teorii, ale w praktyce – abyś dzwoniąc czuł się pewnie i komfortowo. I mógł się przekonać, że „sky ist the limit”.
  • Będziesz sprzedawał produkty pierwszej potrzeby, niezależnie od sytuacji na świecie, kryzys omija je szerokim łukiem. Mamy na to dowody!
  • Patrzymy na świat z 19 piętra w samym centrum Warszawy. Widok z okna robi wrażenie. Ale jeśli chcesz pracować w pełni zdalnie – wybór należy do Ciebie!
  • Nasza kadra managerska to osoby nie tylko z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży, ale osoby na których zawsze możesz liczyć!
  • Najmłodsza osoba w naszym zespole ma 20 lat, a najstarsza 63. Wiek nie ma dla nas znaczenia. Łącznie jest nas 120 osób i stale rośniemy. Spora część zespołu to osoby, które są z nami od samego początku… bez świetnej atmosfery i pasji do sprzedaży to by się nie udało!
  • Zacznij nową ścieżkę kariery w profesjonalnym biurze sprzedaży „bez wciskania” i „naciągania”.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Średnie wynagrodzenie na rynku niemieckim:

  • Niemiecki - 94,10 zł netto/h; 15 808, 44 zł netto/miesiąc; 189 701,31 zł netto /rok.

Twoje zadania:

  • Codzienny kontakt z klientem zagranicznym w języku niemieckim.
  • Kontakt z klientem, który zna nasz produkt tzw. „ciepła baza”.
  • Telefoniczna sprzedaż kosmetyków i suplementów diety.
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami (nasi klienci powracają do nas!).
  • Wsparcie klientów w zakresie ich decyzji zakupowych.
  • Ralizacja planów sprzedażowych.

Czego oczekujemy w zamian?

  • Warunek konieczny: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1/C2).
  • Pełnego zaangażowania w przyswajaniu nowej wiedzy i wdrożenia jej w praktyce.
  • Chęci stałego rozwoju i otwartości na zmiany.
  • Dyscypliny i chęci do intensywnej i regularnej pracy.
  • Dużej odwagi, kreatywności i wytrwałości w dążeniu do celu.

Resztę zapewniamy!