Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Samochód Baza kontaktów
  • Velectro
  • B2B, B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 27-03-2024
Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Regionalny przedstawiciel techniczno-handlowy

Finder Polska Sp. z o.o.

20

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Czarna

Komunikatywność Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Finder jest wiodącym w Europie producentem przekaźników z czterema zakładami produkcyjnymi: w Almese (Włochy), Sanfront (Włochy), S. Jean de Maurienne (Francja) oraz w Walencji (Hiszpania). Firma została założona w 1954 roku we Włoszech przez inżyniera Piero Giordanino. Pomimo globalnego zasięgu nadal pozostaje firmą rodzinną. Globalna sieć sprzedaży i dystrybucji pozwala zaopatrywać się w produkty na całym świecie.

Posiadamy 6 oddziałów zajmujących się sprzedażą na terenie Włoch i 22 filie rozsiane po całym globie. Produkty na rynek polski dostarczamy od początku lat 90. ubiegłego wieku. W 2016 powstała spółka zależna Finder Polska z siedzibą w Poznaniu. Jest to kolejny kamień milowy w historii firmy i działanie w celu ugruntowania pozycji i marki na lokalnym rynku. Gama asortymentu firmy obejmuje ponad 12 tys. produktów z grup przekaźników dla przemysłu, modułów interfejsowych, przekaźników nadzorczych, czasowych, do zastosowań w instalacjach komercyjnych i mieszkaniowych oraz całą gamę gniazd i akcesoriów.

W związku z intensywnym rozwojem naszej działalności, szukamy osoby na stanowisko:

Kogo dokładnie szukamy?

  • Szukamy osoby, która posiada min. dwuletnie doświadczenie w sprzedaży oraz wykształcenie techniczne - kierunkowe (elektrotechnika lub automatyka).
  • Celujemy w osoby, które są w pełni zaangażowane, proponują rozwiązania pojawiających się problemów, aktywnie poszerzają swoją wiedzę, a przede wszystkim są nastawione na rozwój swoich kompetencji.
  • Preferowany kandydat to osoba otwarta, pomysłowa, lubiąca kontakt z innymi ludźmi i łatwo nawiązująca z nimi rozmowę. Cenimy dobrą organizację pracy, dyscyplinę oraz wytrwałość w realizacji codziennych zadań.
  • Zależy nam na osobach, które potrafią pracować w zespole oraz umieją nawiązywać nowe kontakty z Klientami i skutecznie z nimi rozmawiać.
  • Wymagamy prawa jazdy kat. B oraz dobrej znajomości języka angielskiego.

Czym będę się zajmować?

  • Prowadzeniem procesu sprzedaży od momentu pozyskania Klienta poprzez prezentację produktów (głównie na spotkaniach), ofertowanie, negocjacje aż do momentu podpisania umowy.
  • Budowaniem pozytywnych relacji z Klientami w całym procesie sprzedażowym w celu uzyskania rekomendacji do kolejnych Klientów.
  • Sprzedażą opartą o doradztwo techniczne oraz merytoryczne dla Klienta w zakresie wykorzystania asortymentu firmy.
  • Będziesz również odpowiadał za budowanie pozytywnego wizerunku oraz promocję firmy Finder Polska na rynku, głównie przez uczestnictwo w różnego rodzaju akcjach i wydarzeniach marketingowych.
  • Żeby ułatwić Ci realizację wyniku sprzedażowego 90-95% leadów sprzedażowych otrzymasz od firmy.
  • Jeden dzień w tygodniu w trakcie pracy zdalnej będziesz poświęcał, aby posumować ostatni tydzień oraz zaplanować wizyty oraz szkolenia na kolejny tydzień.
  • Dołączysz do działu handlowego, który intensywnie się rozwija i liczy obecnie ok. 10 osób.

Jak przebiega wdrożenie do pracy?

  1. Pierwszy etap onboardingu trwa 2 tygodnie i jest prowadzony w centrali firmy. W tym czasie nowo zatrudniona osoba poznaje firmę, systemy, zasoby, wartości i kulturę pracy. Nowy pracownik jest szkolony teoretycznie i praktycznie uczestnicząc w przygotowaniu ofert i innych bieżących zadaniach handlowców.
  2. Drugi etap trwa około 4 tygodni i polega na budowaniu wiedzy na temat procesu sprzedaży, dostawy i obsługi Klienta w praktyce. W tym czasie handlowiec jest mocno wspierany przez współpracowników oraz dyrektora sprzedaży, pod jego okiem pozyskuje i obsługuje Klientów. Jego zadaniem jest obsługa przekazanych leadów oraz samodzielne pozyskiwanie Klientów i dokonywanie sprzedaży kolejnych produktów oferowanych przez naszą firmę.

Jak będę wynagradzany?

 System wynagrodzenia składa się z 2 składników:

  • Podstawy – od 5000 do 5500 zł netto.
  • Premii uznaniowej – dla pracownika w 1 roku zatrudnienia w zależności od wyników do 10 tys. zł (w kolejnych latach do 25 tys. zł).

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Samochód służbowy.
  • Pakiety socjalne.

Kliknij przycisk „Aplikuj” i prześlij swoje CV!