Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości

Home Asset Sp. z o.o.

16

Super oferta

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Debrzno

Konsekwencja w działaniu Cierpliwość w dążeniu do celu Proaktywność i otwartość

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Każdy dzień zależy od Ciebie!

Czy szukasz zawodu, który da ci niezależność. Nie tylko finansową, ale też zawodową i osobistą. W którym znajdziesz czas na kawę, ulubiony sport, poczujesz się jak w domu. Oddasz się swojej pasji. Zawodu, w którym spotkasz interesujących ludzi, pomożesz innym spełniać marzenia i zainspirujesz się ciekawymi nieruchomościami?

Czy chcesz pracować z szefem i zespołem pozytywnie nastawionych do pracy i życia ludzi?

Jeśli szukasz wolności finansowej, nieskrępowania sztywnymi godzinami pracy, możliwości rozwoju i samodoskonalenia, albo lubisz doradzać innym, chcesz pomagać w sprzedaży bądź zakupie nieruchomości i po prostu SZUKASZ miejsca, gdzie wykorzystasz wszystkie swoje umiejętności i będziesz mógł się realizować, to…

HOME ASSET jest miejscem, gdzie pośrednictwo w obrocie nieruchomościami wykonujemy przez duże P. U nas znajdziesz entuzjazm, wiedzę i aurę sprzyjającą twoim działaniom.

Pracujemy tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani, dlatego stawiamy na jakość pozyskiwanych ofert i obsługi naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym momentem w życiu jest zakup bądź sprzedaż nieruchomości. Dlatego cechą wszystkich naszych doradców jest skuteczność i ogromny szacunek dla powierzonego nam przez Klientów zaufania. Dołącz do Nas, aby pracować z prężnym i pozytywnym zespołem, który idzie za potrzebami klienta.

Sprawdź nasze profile Social Media - Facebook, Instagram, LinkedIn oraz stronę internetową www.homeasset.pl.

Zapraszamy do współpracy!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. pomorskie

Kogo szukamy do naszego zespołu?

Szukamy osoby, która:

  • lubi uśmiech i często się uśmiecha :)
  • jest zaangażowana, bo lubi to, co robi
  • pozytywnie myśli o sobie i innych
  • szanuje i lubi ludzi
  • nie boi się zmian
  • szczerość i uczciwość traktuje jako dewizę swojego działania
  • nie boi się słowa wynagrodzenie prowizyjne i pracy w systemie „success fee”
  • uważa, że jej przewaga na rynku to jakość jej pracy, a nie liczba ofert nieruchomości
  • cierpliwie dąży do osiągnięcia wytyczonych celów
  • nie boi się mówić prawdy
  • ma umysł otwarty na nowe pomysły i rozwiązania
  • nie ma problemu ze słowem „sprzedaż” i „najem”
  • odróżnia mieszkanie od domu :)
  • doświadczenie w branży pośrednictwa nieruchomości mile widziane

Jeżeli chcesz kreować rynek nieruchomości, współpracować z ciekawymi ludźmi, uczestniczyć
w ambitnych projektach, rozwijać siebie i swoje umiejętności – zapraszamy!

Co ci zaoferujemy:

  • możliwość uzyskania wolności finansowej w ramach wynagrodzenia prowizyjnego
  • możliwość pracy zdalnej, bo nie musisz być z Nami w biurze. Zobaczymy się na video spotkaniach :)
  • niestandardowe szkolenia przygotowujące do pracy oraz wzmacniające posiadane umiejętności
  • wsparcie na każdym etapie rozwoju indywidualnego (opieka mentorska i coachingowa)
  • dużą niezależność rozwoju zawodowego
  • wolność osobistą, gdyż pracujemy tylko na umowach ekskluzywnych

A co jeszcze oferujemy?

  • stabilne miejsce do rozwoju zawodowego
  • nasze ambicje i doświadczenie
  • rodzinną atmosferę
  • zorganizowany system obsługi klienta i jego nieruchomości

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV.

Kształtuj z nami rynek nieruchomości. Twórz zespół oparty na zdrowych zasadach, gdzie zaufanie i szacunek mają największe znaczenie. Wprowadzaj z nami nasze wartości: „Nieruchomości sprzedajemy jakością” a w pracy z klientami „Słuchamy Twojego głosu i wyciągamy wnioski”.