Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

New Business Specialist

Podstawa: 3 500 - 7 000 zł
Pensja podstawowa
3 500 - 7 000 zł

Samochód Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

New Business Manager w SaaS dla B2B

Intellect S.C Dusza Krzysztof Smoleń Wojciech

45

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

> 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Pniewy

Swoboda w przyswajaniu wiedzy o naszym produkcie Rozumienie mechanizmów i specyfiki działania biznesu w modelu saas dla b2b Podejście zgodnie z nurtem data drive

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

W NAVIFLEET rozwijamy system telematyczny w modelu SaaS. Lokalizujemy pojazdy ciężarowe, osobowe i specjalistyczne. Nasze oprogramowanie analizuje ich parametry i pomaga lepiej zaplanować korzystanie z zasobów. Pracujemy w zwinnym środowisku, a naszą misją jest dostarczanie Klientom konkretnych korzyści w postaci oszczędności i usprawniania procesów.

Szukasz ciekawych wyzwań, chcesz sprawdzić się w środowisku startupowym, a jednocześnie mieć poczucie stabilności?

Aktualnie poszukujemy:

Praca stacjonarna w biurze w okolicach Nowego Sącza lub hybrydowo.

Kogo szukamy?

Szukamy zaangażowanej, odpowiedzialnej osoby potrafiącej analizować rynek. Głęboko wierzymy w sprzedaż doradczą, dlatego pomagamy Klientom rozwiązywać problemy za pomocą naszego narzędzia. Wykorzystywanie swojej wiedzy i potencjału naszego narzędzia do zdobywania klientów to główny cel stanowiska.

 Szukamy najlepszych!

Czego wymagamy na tym stanowisku ?

  • rozumienia mechanizmów i specyfiki działania biznesu w modelu SaaS dla B2B,
  • swobody w przyswajaniu wiedzy o naszym produkcie,
  • otwartości i chęci rozwoju – przyswojenie wiedzy i ciągłe udoskonalanie jest podstawą sukcesu w sprzedaży naszych rozwiązań,
  • znajomości działania mechanizmów marketing automation,
  • podejścia zgodnie z nurtem Data Driven,
  • musisz lubić sprzedaż B2B i mieć w niej doświadczenie.

Czego będziesz musiał się nauczyć?

  • zasad działania modułów platformy Navifleet – musisz je znać perfekcyjnie,
  • zdobywania i systematyzowania wiedzy o problemach w branży, które można rozwiązać platformą Navifleet,
  • prezentacji praktycznego wykorzystania platformy Navifleet w kontekście napotkanych problemów Klientów,
  • zbierania i systematyzowania informacji z rynku o problemach które nie są jeszcze rozwiązywane przez naszą platformę,

Jaki będzie Twój zakres odpowiedzialności?

  • Odpowiadasz za swój wynik sprzedażowy.
  • Nasze procesy i kultura organizacyjna zachęcają do współpracy, bardzo często pracujemy zespołowo, aby pozyskać Klienta.
  • U nas praca zespołowa wspiera osiągnięcie wyniku indywidualnego.

Co możemy Ci zaoferować?

  • wynagrodzenie w przedziale od 10 000  zł netto do 12 000 zł netto, przy kontrakcie B2B lub jego równowartość przy umowie o pracę,
  • po okresie próbnym samochód firmowy (segment C), również do użytku prywatnego,
  • staranne wdrożenie w stanowisko pracy - bardzo zależy nam na Twoim sukcesie w naszej firmie,
  • nie tylko pracę w dynamicznym zespole, który zapewne znasz z większości ogłoszeń. Zapewnimy Ci prawdziwy rozwój. Będziesz miał możliwość uczestniczyć w ciekawych projektach i okazję na wymianę wiedzy z kompetentnymi ludźmi z naszej grupy, którzy przedstawią Ci produkt z różnych punktów widzenia. Programiści, produktowcy, menedżerowie, handlowcy, właściciele i wiele innych kompetencji - każdy chętnie dzieli się wiedzą,
  • otwarte i bezpośrednie relacje z  właścicielami,
  • masz realny wpływ na swoje narzędzia pracy - telefon, komputer możesz wybrać sobie sam,
  • masz również wpływ na kształt procesów w których pracujesz - oczekujemy Twojej pomocy w ciągłym udoskonalaniu naszej organizacji,
  • współtworzenie kameralnej, ale nowoczesnej firmy w technologicznej, bardzo rozwojowej branży,
  • pakiet socjalny - bezpłatne obiady, multisport, lekcje języka angielskiego, finansowanie kursów i szkoleń.

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami będzie się z Tobą kontaktować:

  • telefonicznie – Ania  z HR-u informując o przejściu do kolejnego etapu,
  • następnie zadzwoni do Ciebie Wojciech, aby przeprowadzić 30 minutową rozmowę,
  • w kolejnym kroku spotkasz się F2F  lub videocall  z Wojciechem i Krzysztofem na 2 godzinną rozmowę,
  • ostatni etap to zaproszenie na spotkanie, podczas którego wykorzystamy elementy Assessment Center.

Prosimy o dołączenie do CV odpowiedniej klauzuli.