Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Baza kontaktów

Przedstawciel Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 19-04-2024
Nieujawniona
Samochód
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży - Branża FMCG

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 15-04-2024

Konsultant /-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Zielonej Górze (CH Focus Mall)

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Sprzedawca Wewnętrzny

  • B2B, B2C
  • 17-04-2024
Nieujawniona

Menadżer działu sprzedaży

Talan BHP

6

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Wielkopolskie, Mazowieckie, Lubelskie, Zachodniopomorskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Lubuskie, Kujawsko-pomorskie, Śląskie, Podlaskie, Łódzkie, Pomorskie, Opolskie, Małopolskie, Dolnośląskie, Warmińsko-mazurskie

Znajomość j.czeskiego Budowanie relacji Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Historia firmy TALAN sięga 1923 r. Produkujemy ok. 3 mln par obuwia ochronnego rocznie. Niezawodność naszych technologii została potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.  Zatrudniamy ok. 2500 osób, 90% z nich jest na stałe zaangażowanych w procesy firmy. Posiadamy dwie fabryki obuwia,  siedem domów sprzedaży, dwa certyfikowane laboratoria na całym świecie. Wśród wielu krajów europejskich firma Talan cieszy się reputacją godnego partnera. Oferujemy naszym partnerom szeroką gamę obuwia ochronnego o akredytowanej jakości w zakresie ochrony klasy OB, S1, S1P, S2 i S3, głównie trzewiki i półbuty.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż i obsługa Klienta czeskokojęzycznego
  • Rozwój sprzedaży produktów firmy na największym europejskim rynku
  • Analiza sprzedaży i związanych z nią wskaźników
  • Raportowanie wyników
  • Monitorowanie działań konkurencji i tendencji rynkowych
  • Przygotowywanie ofert
  • Aktualizacja listy zamówień i wprowadzanie ich do systemu
  • Dbanie o dobry wizerunek oraz promowanie firmy
  • Organizacja oraz monitorowanie dostaw
  • Realizacja celów sprzedażowych i biznesowych
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności sprzedażowe - kontakt z Klientem, obsługa zamówień, crosseling
  • Chęć rozwoju kompetencji w zakresie obsługi platform sprzedażowych
  • Wysokie ambicje rozwoju i chęci szkolenia w zakresie sprzedaży na rynek czeski
  • Doświadczenie we współpracy z Klientami mile widziane
  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy:

  • Pracę na pełen etat
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku ambitnych, nastawionych na sukces ludzi
  • Podnoszenie kwalifikacji i umiejętności poprzez udział w ciekawych i wymagających projektach
  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego
  • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Realny wpływ na rozwój sprzedaży produktów na kluczowych europejskich rynkach