Nieujawniona

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Nieujawniona

Kierownik Regionalny Sprzedaży

FutureSun

50

Super oferta

Kontrakt B2B

Umowa Agencyjna

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Stare Bielice

Zarządzanie zespołem Znajomość rynku oze Tworzenie strategii sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania dla Ciebie:

  • Realizacja wyznaczonych zadań i celów sprzedażowych
  • Budowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Spotkania z Klientami oraz efektywna sprzedaż oferty firmy FutureSun
  • Przygotowywanie ofert za pomocą kalkulatora internetowego
  • Zawieranie prostych, szablonowych umów z Klientami
  • Budowanie relacji z Klientami i pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Tworzenie własnej bazy Klientów
  • Współpraca z działem sprzedaży oraz innymi jednostkami w firmie

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej i zarządzania zespołem min. 1 rok
  • Zaangażowania w proces sprzedażowy
  • Znajomości branży fotowoltaicznej i posiadania własnego zespołu sprzedażowego
    (mile widziane)
  • Własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia- kontrakt B2B, a na start dla początkujących w branży OZE- Umowa Zlecenie, Umowa dla Studenta
  • Świadomego budowania bazy potencjonalnych Klientów
  • Komunikatywności i otwartości w relacjach międzyludzkich
  • Chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy i szukania nowych pomysłów do działania

Oferujemy Tobie:

  • Stałą współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z planami debiutu na giełdzie
  • Szeroki asortyment: PV, PC, maty i folie grzewcze, magazyny energetyczne, stacje ładujące i car porty
  • 96% Zadowolonych Klientów
  • Konkurencyjne ceny bazowe na rynku dla Klientów i wysoką jakość komponentów, własne ekipy montażowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjny - 100% lub 50% marży dla handlowca
  • Premia dla menadżera % od wypracowanej marży podległego Zespołu
  • Elastyczny czas pracy, tryb zadaniowy
  • Niezbędne narzędzia do pracy: system CRM, kalkulator ofertowy, materiały marketingowe i promocyjne, dodatkowe benefity, auto i kartę paliwową
  • Dowolna forma zatrudnienia - B2B, Umowa Zlecenie lub Umowa ze Studentem
  • Wsparcie firmy w pozyskaniu kontaktów do Klientów
  • Ciągły rozwój zawodowy - szkolenia techniczne, sprzedażowe i z kompetencji miękkich oraz ścieżkę rozwoju kariery
  • Pełną obsługę posprzedażową i dodatkowe ubezpieczenie dla Klientów na instalacje
  • Pracę z profesjonalnym zespołem inżynierów, handlowców, menadżerów i HR-u.