Samochód Baza kontaktów

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Berner Polska Sp. z o.o.

280

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji Doradztwo

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Berner Polska Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim przedsiębiorstwem stawiającym na dystrybucję bezpośrednią i nowoczesne kanały sprzedaży. Zatrudnia ponad 250 pracowników w całej Polsce. W sprzedaży mamy więcej niż 25.000 produktów dla kompleksowego zaopatrzenia branży motoryzacyjnej, przemysłowej i budowlanej. Stawiamy na bezpośredni kontakt z Klientem. Cechuje nas stabilność i wartości, charakterystyczne dla przedsiębiorstwa rodzinnego. Jednocześnie już dziś stawiamy czoła przyszłym wyzwaniom – satysfakcja Klientów i cyfryzacja są naszymi priorytetami. Za marką Berner kryje się coś znacznie cenniejszego – eksperci z pasją.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Jeśli czujesz, że sprzedaż to Twoja pasja, chcesz rozwijać się w branży technicznej zapraszamy do nas! Berner Polska jest jedną z niewielu firm, które działają w oparciu o sprzedaż bezpośrednią na rynku budowlanym, przemysłowym i motoryzacyjnym. To nie jest praca dla każdego - wymaga odwagi, wytrwałości, pozytywnej energii i eksperckiej wiedzy. Nie obiecujemy, że będzie łatwo – bo nie będzie, ale jeżeli chcesz zmierzyć się z największymi wyzwaniami, to nie znajdziesz lepszego połączenia wiedzy technicznej, sprzedażowej i rozwoju zawodowego niż oferta naszej firmy.

Aplikuj, jeśli zależy Ci by być fachowym doradcą. Praca u nas to  nie zbieranie zamówień, to oferowanie rozwiązań dopasowanych do klienta: produktów, a także usług. To również wiele kanałów sprzedaży, które wspierają klienta i ciebie w codziennej pracy. Będziesz obsługiwać klientów w ramach dywizji Construction (branża budowlana, budownictwo drewniane i/lub branża metalowo-przemysłowa).

Twoimi obowiązkami będą:

  • Kompleksowa obsługa obecnych Klientów na powierzonym terenie tzn. doradztwo i prezentacje produktowe, oferowanie rozwiązań ułatwiających pracę Klienta oraz obsługa posprzedażowa,
  • Dbanie o rozwój swojego regionu poprzez pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozszerzanie asortymentu u istniejących Klientów,
  • Planowanie pracy tak, aby jak najwięcej czasu poświęcić na wizyty u Klientów – średnio około 12 wizyt dziennie,
  • Bieżące raportowanie i analizowanie swoich wyników,
  • Realizowanie strategii firmy m in. poprzez promowanie wielokanałowej sprzedaży jak np. internetowa lub telefoniczna (które umożliwią Klientowi dokonywanie zakupów w najwygodniejszy dla niego sposób), wdrażanie usług.

Kogo szukamy?

  • Szukamy osób z ok. 3-letnim doświadczeniem handlowym w sprzedaży bezpośredniej, z krótkimi procesami sprzedażowymi – idealnie w branży narzędziowej/przemysłowej/budowlanej/stolarskiej,
  • Osób komunikatywnych, które chcą być doradcami dla Klientów – potrafiących rozwiązać problemy Klientów, dzięki zastosowaniu naszego produktu lub łańcucha produktów, umiejących doradzić i dobrać odpowiednie rozwiązanie,
  • Osób, które lubią pracę w terenie i są dobrze zorganizowane, teren pracy to najczęściej kilka powiatów, dlatego oczekujemy doskonałej organizacji czasu pracy i planowania, umożliwiającego systematyczne wizyty u Klientów,
  • Osób, które mają poczucie, że branża techniczna to jest właśnie ich branża, wynikające z wcześniejszego doświadczenia w tym segmencie rynku albo np. z własnych zainteresowań,
  • Osób ambitnych, które podejmują wysiłek – starają się, nawet jeśli nie zawsze wszystko wychodzi zgodnie z planem. Poszukujących różnych pomysłów i nowych rozwiązań, chcących cały czas się uczyć, dociekliwych. Szukamy osób, które swoją postawą i zachowaniem przekonują do siebie- wzbudzają zaufanie.

Co zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przez pierwsze 6 miesięcy gwarantowane wynagrodzenie w wysokości 5.000 pln brutto,
  • Jasny i klarowny system wynagrodzeń i rosnącą podstawę w zależności od wyników,
  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe,
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, karnet sportowy, ubezpieczenie grupowe, zakupy pracownicze po atrakcyjnych cenach oraz imprezy integracyjne,
  • Narzędzia pracy, także do celów prywatnych ( samochód służbowy, laptop, smartfon),
  • Darmowe kursy j. angielskiego/niemieckiego/hiszpańskiego,
  • Wewnętrzną platformę szkoleniową,
  • Realne możliwości rozwoju: 67% naszych Kierowników Regionalnych awansowało z wewnątrz naszej firmy.

Czujesz, że jest to oferta dla Ciebie? Nie wahaj się!