Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Samochód

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 30 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 30 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży usług celnych

Podstawa: Nieujawniona
  • DTA Sp. z o.o .
  • B2B
  • TSL - Produkty i usługi logistyczno transportowo spedycyjne
  • 27-03-2024
Nieujawniona

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. Sprzedaży

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

1200

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Środa Śląska

Identyfikacja potrzeb klienta Prezentacje handlowe Negocjacje

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

General Logistics Systems jest jednym z wiodących dostawców usług kurierskich w Polsce, a także europejskim liderem jakości w logistyce paczek.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w sektorze B2B w podległym rejonie
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi Klientami
  • negocjowanie warunków współpracy oraz zapisów zawieranych umów
  • pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych Klientów, rynku oraz konkurencji
  • kształtowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek

  • posiadasz 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług
  • bardzo dobrze znasz lokalny rynek biznesowy
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i możesz pochwalić się bezszkodową jazdą samochodem
  • potrafisz obsługiwać biegle komputer oraz program MS Office

…a ponadto:

  • posiadasz umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb Klientów
  • świetnie czujesz się w pracy pod presją czasu
  • potrafisz w sposób swobodny prowadzić negocjacje oraz rozmowy z osobami decyzyjnymi na różnych szczeblach hierarchii firmy
  • wykazujesz się wysoką kulturą osobistą i entuzjazmem
  • świetnie organizujesz pracę i zarządzasz czasem
  • cechuje Cię samodzielność i zdecydowanie w działaniu

Z naszej strony oferujemy:

  • atrakcyjny system motywacyjny
  • wysokiej klasy narzędzia pracy w tym: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań
  • komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą?