Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Samochód Baza kontaktów
  • Velectro
  • B2B, B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 27-03-2024
Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Specjalista techniczno-handlowy ds. fotowoltaiki

KAMENERGIA SP. Z O.O.

20

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Bolesławiec (łódzkie)

Tworzenie strategii sprzedaży Orientacja na działanie Umiejętność pracy w zespole

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

KAMENERGIA Sp. z o.o. marka specjalizująca się w sprzedaży i montażu na polskim rynku pomp ciepła, systemów alarmowych i monitoringowych, paneli fotowoltaicznych oraz systemów klimatyzacyjnych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie / łódzkie / mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie ofert handlowych;
  • rozmowy i spotkania z Klientami oraz oględziny obiektów, na których mają powstać instalacje;
  • prowadzenie negocjacji warunków sprzedaży i zawieranie umów na realizację instalacji fotowoltaicznych;
  • opieka nad Klientem i doradztwo techniczne w zakresie systemów fotowoltaicznych;
  • raportowanie wyników;
  • budowanie sieci kontaktów i poleceń;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz dbanie o najwyższy standard obsługi Klienta.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, punktualność, skrupulatność;
  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office;
  • wysokie umiejętności interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista i ciepłe podejście do Klienta;
  • chęć rozwijania się w zakresie skutecznego prowadzenia rozmów sprzedażowych i negocjacji, umiejętność zjednania sobie rozmówcy;
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi;
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat lub umowę b2b;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, na które składa się podstawa, zaczynająca się od 3 tysięcy złotych w zależności od doświadczenia, oraz premia - z każdej instalacji, zależna od skali projektu i wyników sprzedażowych;
  • wypłacanie premii od razu po każdej rozliczonej instalacji;
  • pakiet szkoleń produktowych, technicznych oraz sprzedażowych: szkolenie wstępne; indywidualne szkolenie ze sprzedaży oraz warsztaty z nowości produktowych - każdego nowego produktu, jaki pojawia się na rynku i wchodzi do naszej oferty;
  • elastyczną organizację czasu pracy;
  • pracę w zgranym, gotowym do pomocy zespole;
  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie;
  • renomowany produkt bardzo wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie;
  • możliwość tworzenia własnego zespołu sprzedażowego;
  • wysoką kulturę miejsca pracy, miłą atmosferę, dedykowane miejsce i narzędzia do pracy: telefon służbowy, auto służbowe, napoje: woda, kawa, herbata.

Dodatkowe informacje:

Poszukujemy kandydatów, którzy wykażą chęć angażowania się w pozyskiwanie klientów.

Praca polega na byciu po części w terenie i po części w biurze (w stosunku czasowym mniej więcej ¼ do ¾). Oczekujemy poświęcenia czasu w wymiarze pełnoetatowym.

Nieustannie pozyskujemy leady i przekazujemy je pracownikom, a właściwa opieka nad nimi i osiągnięcie wyniku sprzedażowego jest ich zadaniem. Po przeprowadzeniu kilku udanych transakcji baza klientów rozszerza się sama, ponieważ wypracowaliśmy w naszej firmie skuteczny system poleceń, z którego zarówno pracownik jak i Klient czerpią dalsze korzyści.

Z przebiegu wykonywanych zadań oczekujemy okresowego sporządzania raportów sprzedażowych. Struktura firmy wygląda następująco: szef handlowy > koordynator sprzedaży > specjalista ds. fotowoltaiki. Mile widziane osoby z zespołem sprzedażowym, w którym warunki współpracy możemy negocjować indywidualnie.

Naszym celem jest zrealizowanie kontraktów i zadowolenie Klienta, który zechce nas dalej polecać. Obowiązkiem pracownika jest działanie w kierunku jak największej sprzedaży oraz takie postępowanie z daną mu bazą kontaktów, aby osiągnął przynajmniej minimum oczekiwanych wyników sprzedażowych. Po osiągnięciu tego minimum zachęcamy również do dbania o dalszy kontakt i pogłębiania relacji z Klientem, a także do wprowadzania nowych osób do swojego działu.

Oczekiwane schematy działania:

  • przez Internet:
  1. pozyskanie leada,
  2. przeprowadzenie wstępnego wywiadu poprzez rozmowę telefoniczną,
  3. przesłanie oferty na e-mail/wizyta twarzą w twarz,
  4. podpisanie umowy.
  • osobista wizyta:
  1. wizyta pod adresem potencjalnego klienta,
  2. pozostawienie materiałów reklamowych, jak ulotka, wizytówka, oraz indywidualnie ustalonej oferty wstępnej (zależnie od potrzeb klienta),
  3. podpisanie umowy.

Dlaczego Klienci wybierają nas na tle konkurencji?

Kamenergia ma przewagę na dwóch polach:

  • oferta kompleksowej usługi (“Prowadzisz własny biznes? Budujesz dom? Zaoferujemy Ci instalacje nie tylko z zakresu odnawialnej energii!”),
  • oferta zawsze szyta na miarę! Nie działamy według schematów projektowych, każdą inwestycję traktujemy indywidualnie. Przy nas Klient ma pewność, że dobierany system jest adekwatny do jego potrzeb.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.