Przedstawiciel Handlowy OZE [wysokie wynagrodzenie]

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta Biznesowego

Podstawa: 7 000 - 7 500 zł
Pensja podstawowa
7 000 - 7 500 zł

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Doradca/Przedstawiciel Handlowy - Fotowoltaika

Flix Energy

200

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Bolszewo

Kluczowe umiejętności

Budowanie relacji Negocjacje Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Flix Energy to coś więcej niż tylko firma. To przede wszystkim zespół pasjonatów. Tworzymy innowacyjne i proste rozwiązania w branży zielonych technologii. Nasi pracownicy stanowią zespół specjalistów w swoich dziedzinach, którzy każdego dnia dokładają starań, aby zrealizować wymagania Klientów i zmniejszyć realnie ich rachunki.

W związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzaniem zakresu naszej działalności, do naszego zespołu pasjonatów szukamy:

Doradcę / Przedstawiciela Handlowego ds. Fotowoltaiki

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • budowanie relacji z klientami oraz zapewnienie im fachowego doradztwa w zakresie realizacji podpisanych umów zgodnie z wysokimi standardami obsługi firmy,
  • monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki (mile widziane),
  • wiedza i sukcesy w skutecznej sprzedaży np. B2B, B2C, D2D,
  • orientacja na wynik i doświadczenie klienta,
  • otwartość i chęć rozwoju w obszarze fotowoltaiki oraz nowych technologii OZE,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • stabilną i długofalową współpracę na podstawie kontraktu B2B,
  • przejrzysty i uczciwy system wynagradzania dający podstawę + atrakcyjne prowizje (od 5000 zł do 45 000 zł netto),
  • wsparcie naszych konsultantów call center oraz działu marketingowego,
  • atrakcyjne ceny instalacji, najwyższej jakości komponenty oraz wysoką jakość realizowanych montaży,
  • profesjonalne szkolenia techniczne oraz sprzedażowe,
  • racę z ludźmi o bardzo dużym doświadczeniu sprzedażowym,
  • współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wypełniając obowiązek informacyjny, o którym mowa w art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1), dalej „RODO”, informujemy, że:

• administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Flix Polska Sp.z o.o. & Co Sp.k. z siedzibą w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 60A;
• kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, może Pani/Pan uzyskać dzwoniąc pod nr. Tel.: +48 56 665 16 00 lub wysyłając maila na adres: kontakt@flixpolska.pl.
• Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO oraz na podstawie art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks Pracy; w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
w przypadku podania przez Pana/Panią dodatkowych danych niewymaganych w procesie rekrutacji Flix Polska będzie przetwarzało te dane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody w rozumieniu art. 4 pkt 11 RODO, w przypadku przesłania przez Pana/Panią dodatkowych danych stanowiących szczególne kategorie danych osobowych o których mowa w art. 9 oraz art. 10 RODO Flix Polska dokona anonimizacji tych danych, a co za tym idzie nie będzie ich przetwarzać.
• odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie pracownicy lub współpracownicy administratora upoważnieni do prowadzenia procesu rekrutacji, nadto w przypadku zgłoszenia swojej kandydatury za pośrednictwem strony www lub portalu internetowego odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być upoważnieni pracownicy lub współpracownicy administratora zajmujący się obsługą IT strony www lub portalu internetowego;
• Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres:
a) aktualnej rekrutacji, w której wzięli Państwo udział ; albo
b) aktualnej rekrutacji oraz przez okres 2 lat od dnia przesłania do nas swojego CV – jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji;
• ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na ich przetwarzanie; oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy kontakt@flixpolska.pl;
• ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych – jeżeli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
• podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe w następującym zakresie: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, kwalifikacje zawodowe, dane kontaktowe w celu przyspieszenia i ułatwienia komunikacji niezbędnej w ramach prowadzonego procesu rekrutacyjnego;
• wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji jest dobrowolne, ale umożliwi skontaktowanie się Panią/Panem w razie ich prowadzenia w przyszłości; wyrażona zgoda w każdej chwili może zostać cofnięta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;
• Flix Polska nie przekazuje danych poza teren Polski/ UE/ Europejskiego Obszaru Gospodarczego.