Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Samochód

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 30 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 30 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży usług celnych

Podstawa: Nieujawniona
  • DTA Sp. z o.o .
  • B2B
  • TSL - Produkty i usługi logistyczno transportowo spedycyjne
  • 27-03-2024
Nieujawniona

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Handlowiec Produktów PV

Synergio Spółka Akcyjna

20

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Zdalna, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Dolnośląskie

Kluczowe umiejętności

Zaangażowanie Rzetelność Pracowitość

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Synergio S.A. to nie tylko najwyższa jakość dostarczanych usług, rozwiązań oraz produktów w zakresie energii do domów i przedsiębiorstw na rynku polskim, ale przede wszystkim ludzie. Przez lata zbudowaliśmy profesjonalny zespół ekspertów, doradców i specjalistów, którzy nieustannie pracują nad wyjątkową relacją z naszymi Klientami. Stawiamy na jakość i kompetencje, a potwierdzają to najwyższe oceny i polecenia od naszych Klientów na profilach Oferteo lub Google. Z szacunkiem podchodzimy nie tylko do Pracownika, Klienta, ale i do Matki Natury poprzez konkretne, realne działania.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy nowych osób do naszego zespołu na stanowisko:

podkarpackie, śląskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, pomorskie

Jeśli:

  • Jesteś człowiekiem solidnym i chętnym do pracy w stabilnej firmie,
  • Jesteś osobą potrafiącą zarządzać swoim czasem,
  • Chcesz oferować produkty i serwis, za które nie musisz się wstydzić
  • Chcesz zarabiać dobre pieniądze za sprzedaż rozwiązań, które uzyskują najwyższe oceny u naszych Klientów
  • Szanujesz ludzi i środowisko
  • Szybko się uczysz
  • Stawiasz sobie jasno określone cele i wiesz jak je osiągnąć
  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne

Chcesz sprostać poniższym obowiązkom:

  • Doradztwo klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika/pompy ciepła/ładowarki EV)
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Raportowanie wyników sprzedaży w systemie CRM
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Stałe poszerzanie wiedzy na tematu rynku OZE i rozwiązań w branży

Posiadasz:

  • Doświadczenie poparte  sukcesami w sprzedaży bezpośredniej B2B, B2C lub D2D
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Zaangażowanie i determinację
  • Wiedzę z zakresu fotowoltaiki, OZE
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Dostęp do unikalnych na rynku, własnych baz B2B
  • Bardzo atrakcyjny, elastyczny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Wysokie premie
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz materiały reklamowe
  • Spotkania umawiane przez Dział Wsparcia Sprzedaży
  • Opiekę medyczną po okresie próbnym
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Kompleksowe szkolenia
  • Możliwość awansu wewnątrz firmy

Osoby zainteresowane zachęcamy do pozostawienia swojej aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj".