Inne oferty firmy AMS "Full Serwis" Marcin Kaczmarek

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Partner Biznesowy - Agent

AMS "Full Serwis" Marcin Kaczmarek

5

Super oferta

Kontrakt B2B

Umowa Agencyjna

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Mazowieckie

Kluczowe umiejętności

Tworzenie procesów sprzedażowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

AMS „FULL SERWIS” SPRZEDAŻ, MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH I POMP CIEPŁA

Proponujemy współpracę w najbardziej rozwojowej branży w kraju, rozwijaj się razem z Nami .

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do współpracy:

Partnerów Biznesowych - Agentów

Dołącz do Nas jeśli:

  • Prowadzisz własną firmę i chcesz dodatkowo zarabiać
  • Chcesz poszerzyć ofertę o bardzo ciekawe produkty
  • Posiadasz własną bazę klientów
  • Działasz w branży OZE i przegrywasz w rynku ze swoją ofertą cenową
  • Jesteś nastawiony na rozwój zawodowy i osobisty

Czego oczekujemy?

  • Pozyskiwania klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • Aktywna sprzedaży produktów i usług znajdujących się w ofercie
  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE

Co oferujemy?

  • Prosty i przejrzysty system współpracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Wsparcie techniczne oraz szkolenia
  • Oferujemy atrakcyjne ceny dla inwestorów
  • Posiadamy własne zespoły montażowe

Proszę o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmą AMS Full Serwis dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).