Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

  • Energia - Energia odnawialna
  • 27-03-2024
Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno-Handlowy OZE – Team Leader

Naster Sp. z o.o.

3

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Pszczew

Obsługa klienta Sprzedaż bezpośrednia Łatwość nawiązywania kontaktów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Naster działa w branży od 2010 roku, łącząc sprzedaż energii i gazu od PGE ze sprzedażą fotowoltaiki i pomp ciepła dla klientów detalicznych, biznesowych oraz rolników. W tym czasie pozyskaliśmy już ponad 19 tysięcy klientów na terenie całej Polski.

W związku z naszym intensywnym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy ds. OZE

z możliwością awansu na Team Leadera / Kierownika Zespołu w 3 miesiące, a dla najlepszych nawet szybciej!

NASTER TO:

𝗡owoczesne produkty z branży OZE, na które jest duży popyt
𝗔trakcyjne zarobki i bardzo wysokie prowizje
𝗦amochód służbowy i karta paliwowa
𝗧elefon i komputer służbowy
𝗘lastyczne godziny pracy
𝗥egularnie dostarczane, wartościowe leady

I wiele więcej czeka na najlepszych handlowców/ kierowników, którzy zdecydują się do nas dołączyć! Nie zwlekaj i wyślij CV na rekrutacje@naster.pl już dziś!

Zadania jakie będziesz realizował:

  • Doradztwo techniczne w zakresie produktów OZE m.in fotowoltaiki oraz pomp ciepła;
  • Sprzedaż odnawialnych źródeł energii i realizacja planów sprzedażowych;
  • Przygotowanie i prezentacja ofert dla klienta;
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • Zapewnienie najwyższej obsługi klienta;
  • Rozwijanie portfela klientów i poleceń.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów lub usług;
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów OZE m.in. fotowoltaiki oraz pomp ciepła;
  • Wiedza z zakresu audytów odnawialnych źródeł energii;
  • Wyjątkowe osiągnięcia w sprzedaży.

Co na Ciebie czeka:

  • Praca w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (brak górnego limitu);
  • Profesjonalne szkolenia i stała pomoc merytoryczna;
  • Pełne wsparcie back office – w tym przygotowywanie wycen;
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód, karta paliwowa, telefon, komputer;
  • Praca z wyjątkowymi ludźmi;
  • Regularnie dostarczane, wartościowe leady;
  • Bardzo szybka możliwość awansu na stanowiska kierownicze – przejrzysty plan kariery.

Naszą misją jest najlepsze doradztwo w zakresie OZE w kraju, dlatego Twoi klienci mogą liczyć na:

  • 11 letnie doświadczenie firmy;
  • Długą gwarancje na podzespoły i montaż;
  • Niskie ceny bazowe instalacji;
  • Szeroki wachlarz dostępnych podzespołów;
  • Sprawdzone ekipy z wieloletnim stażem i szybki montaż
  • Profesjonalne projekty i najwyższe standardy montażu Naster;
  • Prostą, przejrzystą i uczciwą umowę nastawioną na potrzeby klienta;
  • Wsparcie we wszystkich formalnościach od audytu przez finansowanie, montaż po zgłoszenia do OSD i dotacje w NFOŚIGW;
  • Wsparcie na każdym etapie współpracy.