Specjalista ds. sprzedaży

Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Private Corporate Consulting Sp. z.o.o.

120

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wieliszew

Zaangażowanie w powierzone obowiązki Umiejętność organizacji pracy własnej Umiejetność rozmowy z ludźmi

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Jesteśmy organizatorem najbardziej praktycznych wideoszkoleń dla administracji publicznej. Tworzymy programy szkoleń w oparciu o potrzeby urzędników i zgodnie z ich sugestiami. Nasi prelegenci to zawsze praktycy, czyli osoby, które na co dzień zajmują się tym, o czym później mówią na szkoleniu.

Pcc Poland w liczbach to:

11 lat prężnego działania na polskim rynku
100 telemarketerów pracujących w systemie home office
200 osobowa kadra prelegentów
ok. 1000 organizowanych i przeprowadzanych szkoleń rocznie
ok. 10 000 przeszkolonych urzędników rocznie

Mimo obecnej sytuacji na rynku cały czas się rozwijamy, co powoduje, że poszukujemy osób chętnych do podjęcia współpracy na stanowisku:

Doradca Klienta

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • czerpie przyjemność z kontaktu z ludźmi, lubi z nimi rozmawiać i wspierać w rozwiązywaniu ich problemów?
  • chce pracować z domu i otrzymywać wysokie wynagrodzenie za 5-7h godzin pracy w ciągu dnia (3/4 etatu)?
  • chce sprzedawać produkty dopasowane do potrzeb klientów?
  • jest zmotywowana i nie rezygnuje po usłyszeniu pierwszego "nie" od klienta a wręcz przeciwnie działa dalej?
  • chce mieć realny wpływ na sprawne funkcjonowanie Urzędów w Polsce?

To ta praca na pewno jest dla Ciebie!

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • kontaktowanie się z klientami naszej firmy za pomocą aplikacji telefonicznej (klientami naszej firmy są urzędnicy z Urzędów Miast, Urzędów Gmin, Ośrodków Pomocy Społecznej, Urzędów Pracy i Szkół)
  • mailowe przekazanie programu szkolenia zainteresowanym klientom
  • obsługa poczty elektronicznej
  • opieka nad klientami
  • dotrzymywanie terminów wyznaczanych przez daty realizowanych projektów

Wymagania:

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, plików w formacie PDF, poczty elektronicznej a także sprawnej obsługi komputera - warunek konieczny
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami i w sprzedaży produktów lub doświadczenia w telemarketingu
  • Dyspozycyjność w wymiarze ok. 5 h dziennie (może być więcej) w pierwszej połowie dnia
  • Znajomość zasad funkcjonowania urzędów w Polsce (obligatoryjnie)
  • Chęć i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i samodyscypliny
  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki - będziesz odpowiedzialny za bazy klientów
  • Posiadanie komputera z podłączeniem do Internetu i słuchawek z mikrofonem

Oferujemy:

  • Pracę z domu, w najbardziej przyjaznej dla Ciebie atmosferze
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • 5 - dniowe szkolenie, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę umożliwiającą zarabianie pieniędzy z domu
  • Wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Umowę o współpracę lub umowę zlecenie
  • Przez pierwsze 3 miesiące pracy: atrakcyjny program wspierający rozwój, dzięki któremu możesz osiągnąć atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie za wyniki, konkursy z nagrodami i liczne bonusy dodatkowe
  • Narzędzia do pracy; nowoczesny system, aplikacje do wykonywania połączeń oraz pocztę służbową
  • Gotowe bazy klientów, tzw. "ciepłe leady"
  • Sprzedaż produktu, na który jest zapotrzebowanie
  • Wolne weekendy i popołudnia (praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:00)
  • Dołączenie do bardzo przyjaznej i otwartej firmy, w której wszystkiego Cię nauczymy, jeżeli tylko Ty tego będziesz chciał

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: pccpoland.pl i firmowego Facebooka: https://pl-pl.facebook.com/pccpolandpl/