Sprzedawca Wewnętrzny

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Techniczno- Handlowy

PT Technology Piotr Kusiak

10

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Kluczowe umiejętności

Dokładność i skrupulatność w tworzeniu procesu handlowego

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Weź udział w budowaniu sukcesu PT Technology!

Firma PT Technology działa  w branży bram przemysłowych, p.poż., szybkobieżnych, systemów bezpieczeństwa  oraz systemów przeładunkowych. Od zawsze naszym  nadrzędnym priorytetem jest  zadowolenie Klienta. Budujemy  je  każdego dnia, poprzez dostarczenie, najwyższej jakości produktów i usług oraz oferując najkorzystniejsze rozwiązania, a wszystko to, by spełnić najbardziej wymagające oczekiwania użytkownika. Służymy naszym Klientom na każdym etapie inwestycji, zarówno w kwestii doboru urządzeń, rozwiązań technicznych, pomiarów, montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynek Polski produktów amerykańskiej firmy Rite-Hite , która jest wiodącym na świecie producentem, wysokiej jakości systemów przeładunkowych wraz z nowoczesnymi systemami zabezpieczającymi. Aby wesprzeć coraz większe wymagania Klientów i rozwój naszej firmy, poszukujemy ambitnej, sumiennej i nastawionej na rozwój osoby do pracy w dziale handlowym.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

którego praca będzie polegać na pozyskaniu nowych partnerów i rozwoju sprzedaży u aktualnych partnerów.

Miejsce pracy:

  1. województwo wielkopolskie i sąsiadujące
  2. województwo mazowieckie i sąsiadujące
  3. województwo śląskie i sąsiadujące
  4. województwo dolnośląskie i sąsiadujące

Opis stanowiska:

  • tworzenie strategii sprzedaży
  • pozyskiwanie i obsługa klientów
  • planowanie i prowadzenie raportów realizacyjnych
  • wsparcie techniczno - handlowe dla wykonawców, inwestorów, architektów i  podwykonawców

Wymagania:

  • minimum pięcioletnie doświadczenie w branży bram i systemów przeładunkowych
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • obsługa pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym
  • przejrzysty system premiowy
  • wyjazdy integracyjne
  • zagraniczne szkolenia u naszych partnerów
  • dobrej klasy samochód służbowy
  • laptop
  • telefon

Wynagrodzenie:

  • Od 7000 tys. brutto po okresie próbnym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym z dopiskiem “ Doradca Techniczno- Handlowy”.