Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów
Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Nieujawniona

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Camino Sp. z o.o.

10

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Tarnogród

Doświadczenie w pracy w terenie oraz umiejętność zarządzania czasem własnym Nastawienie na cel Znajomość technik sprzedaży i doświadczenie w pozyskaniu klienta

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją z siedzibą w Nowej Soli (województwo lubuskie).

Jeżeli praca w sprzedaży jest Twoim najlepszym atutem, lubisz kontakt z ludźmi, chcesz zarabiać ponadprzeciętnie, to oferta jest dla Ciebie.

Szukamy -> Menadżera Regionalnego

Teren: Polska Południowa

Jeśli Ty:

  • To osoba która pracuje z klientem, u klienta i dla klienta.
  • To specjalista który potrafi dostrzec i wskazać klientowi korzyści wynikające z zastosowania naszych produktów.
  • To ekspert który potrafi dobrać i zaprezentować odpowiednie rozwiązanie techniczne
  • i finansowe.
  • To człowiek który, codziennie rozwija się i realizuje swoje cele życiowe (osobiste i zawodowe) dzięki korzyściom które dostarcza klientowi.
  • To lider który w najbliższym czasie chce osiągnąć i osiągnie sukces zawodowy i finansowy.

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży kotłów oraz i innych produktów firmy
  • realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży,
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie – lidera na rynku polskim,
  • wynagrodzenie na stałym poziomie z dodatkiem za wyniki sprzedażowe w regionie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • Umowa o pracę,
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie dla której klient jest najważniejszy,
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość awansu,

Oczekiwania - konieczne:

  • skuteczne realizowanie planów sprzedażowych,
  • Praktyczna znajomość programów Ms Office
  • zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży kotlarskiej mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego